reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wózeczki i inne cuda dla naszych dzieciątek :) :) :)

reklama
Lucky dziekuje :tak:
pisalam do nich pare dni temu maila, ale nie odpisuja wiec musze zadzwonic po powrocie!
 
Hehe, przyszłe lato :-D:-D:-D
Raczej za 3 miechy...

Rozpytam, bo może dla dziewczyny Piotrusia zakupię :tak:
 
kicia - akurat taki wozeczek (inny kolor) ogladalam na zywo dla malej Am i bylo jej niewygodnie - bo waskie i krotkie siedzisko. ale ogolnie wozeczek spoko. tylko musisz mlodego przymierzyc. aha, chyba zadna parasolka na plasko sie nie rozklada - ta rozklada sie do pozycji pollezacej. najlepiej przejsc sie z nim do sklepu i sprawdzic :-)

ja po weekendzie bb tez sie przesiadam na spacerowke, bo maly juz szajby dostaje w gondoli (wnerwia go, ze nic nie widzi).
 
u nas z rozmiarami roznie. co sklep to inna rozmiarowka. w hmie 68 akurat, z tendencja do lekko ciasnych, 74 tez dobre. ale nosi tez niektore 62. i niektore 80 i 86 :-D
u nas jest tez sprawa, ze Fifol raczej drobny, czyt. szczuplak. wiec wiecej malych rzeczy na niego pasi :-)
 
No i nie kupuję sukienki, bo mnie przegłosował mąż :-D Stwierdził że jakoś nie widzi Tysi w sukience (fakt, że ona w stylu dzinsy i bluza z kapturem, jak mały łobuziak).
A taka sukienka fajniusia. No ale bez sensu kupować, jak nie będzie jej nikt w to ubierał... :no:
 
reklama
dobra, laski, troche mi glupio, ale zrobie tu kryptoreklame.. zapraszam do mojego nowo otwartego sklepiku na allegro - nick - Kraina_Zabawy :-) kojce, dmuchance i inne pierdoly, codziennie cos nowego, bo dopiero startujemy. aha, i mamy (albo mozemy miec dla was, hehe ;-) )naprawde najtaniej, bo rodzice D. sami importuja towar z chin..
to tyle, cmox i sooooorx... :-)
jakis link jeszcze moze... o, do takiego muchomorka, co ma pingwinek ;-)
Rewelacyjny basen - MUCHOMOREK intex (200854833) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry