reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wózeczki i inne cuda dla naszych dzieciątek :) :) :)

reklama
Dita, bomba! Jeszcze modelkę w rybaczkach poprosimy, jak już przyjdą :-)

Roni, ja nie wiem, jak ty zmieszczasz Jaśka w tych ubrankach???
Mój bodziaki na 80, jak są duuże na 74 to oki. Ubranka generalnie na 74. 80 raczej za duże, choć czasem już dobre.
 
A mnie juz ch... szczela od poszukiwania siedziska do mutsy!
nie kupilam odrazu zeby mi gwarancja nie uciekala i mam!!
jest tylko jeden przedstawicieol mutsy na cala polske i cos mu nie poszlo z dostawami!!
nigdzie nie ma a jak sa to same bardzo jasne :wściekła/y:
mily byc na koniec maja a mi teraz baba dzwoni ze beda dopiero na koniec czerwca!!:szok:

tak sie zastanawiam czy nie walnac na lato sobie takiej lekkiej spacerowki
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=197908321&msg=Twój+e-mail+został+wysłany.

czy ktoras ma moze cos tego typu?????
 
kurka wlasnie sobie pomyslalam ze w tego typu wozku nie bede widzic malego...

dziewczyny doradzcie cos taniego (bo to ma byc dodatkowy wozek) i lekkiego!!
 
kicia a quinny zapp? ja mam i sobie bardzo chwale.jest lekki- tylko 6 kilo, super latwo sie zklada i zajmuje bardzo malo miejsca. idealny na podroze.ja go uwywam na codzien i jestem na maxa zadowolona.
podalam linka na ebay polska, ale znacznie taniej wychodzi kupienie tutaj.- ok 100 funtow. jakby co moge kupic i przeslac do polski
zobacz
zapp1
zapp2
 
reklama
czarna nie moge otworzyc twojego linka :no:

Kasuelf tez o nim myslalam jest fajowy, ale on sie chyba nie rozklada zeby dziecko moglo spac?? siedzisko mozna zamontowac twarza do rodzica??
 
Do góry