reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wózeczki i inne cuda dla naszych dzieciątek :) :) :)

reklama
ja znalazlam sposob na buzza
wkladam po prostu poduche w to zaglebienie i jest miod

wczoraj przejrzalam ciuchy malolata ktore dostal ale byly duzo za duze
i kurde normalnie polowa juz jest akurat!!!
 
strasznie szybko rosna te nasze baki!
moj juz wyrasta z 75, teraz juz mu kupuje na 80 :szok:
 
nieistotna - co to za sprawa z tymi zeberkami..? chyba przegapilam..
co do siadania - moj jest juz niemozliwy, nie chce wcale lezec, caly czas rwie sie do siadania albo, o zgrozo, do stawania! malpiszon jeden. to go sadzam co jakis czas i potrafi juz kilka/czasem nascie sekund posiedziec, a na poduszce spoko daje rade sam. tylko sie zsuwa po jakims czasie, bo sie tak wierci ;-)

milka, co ty dajesz, nie wiedzialam, ze tez masz volanta! i jak sie sprawuja u ciebie plastikowe czesci? u mnie zgroza. ale moze - jak ze wszystkim - trafil mi sie jakis wybrakowany szajs.

anita - co to to prawda, waska.. ale jakos dajemy rade :-) moj jak spi to zawsze sie i tak wtula buzia w cos, najczesciej w bok lozeczka albo wlasnie gondolki, to widac mu ciasnota nie przeszkadza ;-)

maja - no wlasnie, ja tez stestowalam chicco w turcji, sa zajebiste. ale i cena konkretna - ok. 450zl. raczej na 100% zdecyduje sie na cos tanszego.
 
Aenye to tu nawet drozsze bo oki 100 funtow ale mielismy szczescie bo dostalismy od pani dla ktorej obecnie pracuje moj M. Bardzo milo z jej strony.
 
Aenye przez niedobór wit D3 jego zebra lekko sie zdeformowaly, wywinely na zewnątrz i jak nie bede ich rozpychac siadaniem to powinny wrocic do normy

Ja ubieram mu koncowke 68 jest na styk, a 74 lekko za duze :)
 
aenye ja daje jej poduchę bo nie ciągnie jej do siadania więc na razie mam spokój ;-) Volant sprawuje mi się b dobrze nic mi się w nim nie psuje :tak: a potem kupie jakąś lekką parasolkę na allegro widziałam fajne za 300 - 400 zeta ważące po 5 - 6 kg
 
reklama
Do góry