reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wózeczki i inne cuda dla naszych dzieciątek :) :) :)

reklama
ooo widze, jak sie rozkrecil moj ulubiony watek!! :-D
duze zmiany w wozkach, az dziwne, ze juz? ja nawet nie zainstalowalam na probe spacerowki, moj maly uwielbia lezec, kocha gondolke, palak do gondolki i w ogole maxifresh.
z tego co wiem, moja spacerowka (implast volant) rozklada sie na plasko, a podnozek podjezdza normalnie do gory, tak ze maly caly lezy spokojnie.
ale ja jestem w 80% zadowolona z mojego wozka.. generalnie jakos przestal mi sie podobac, jak widze buzzy to az mnie skreca, ze takiego nie wzielam.. ale w sumie ciesze sie tez, bo jesli sie spacerowka nie rozklada, to troche kiepsko.
w ogole moj wozek mnie wk.. tym, ze to typowy przyklad polskiej roboty. kosztowal sporo (az 2100 z fotelikiem!), a wykonczenie jak najtanszego wozka. hamulec mi sie zacina od dwoch miesiecy, nie raz musze 5 minut probowac, by znowu ruszyc. to samo z mechanizmem skladajacym. gowno.
nie mowiac o kolkach, ktore sa krzywe, scentrowane, i skrecaja dlatego na lewo od pierwszego dnia (powinnam byla reklamowac, ale zamulilam).
na szczescie naprawde REWELACYJNIE sie prowadzi, jest superzwrotny, umiem juz prowadzic go jedna reka na luziku :-) i ma fajna amortyzacje, nie omijam zadnych nierownosci, dziur itp. maly zachwycony, wiec moze ja tez powinnam byc..?

zaluje tylko, ze nie korzystam z podnoszonego siedziska w gondoli, ale nie moge, bo maly nie siedzi jeszcze i chociaz lubi siedziec z podparciem, to sie zsuwa. musialabym jakies szelki zainstalowac, ale brakuje mi pomyslu..

za to strasznie bym chciala juz miec krzeselko do karmienia.. chyba musze cos szepnac jednej czy drugiej babci ;-)
 
Ja tez posiadam wózek implast ( ale starszy model driver ) musiałam zamienić gondolke na spacerówke , bo Miki z niej wyrósł - to jedyny moim zdaniem minus tej bryczki - mała gondolka . No ale nie każdy dzidziol jest taki duży .
 
a ja przypadkiem mam krzeslo do karmienia ale nie moge go jeszcze uzywac
bo maly ma jak najdluzej lezec
 
czemu?
moj slicznie siedzi z podparciem, az rwie sie do zabawek, tylko "kiwa" sie jeszcze i nie utrzymuje sie sam. dlatego krzeselko do karmienia z blatem i co najwazniejsze - z szelkami byloby super.

anita - ja wybralam implasta ze wzgledu na duza - jedna z najwiekszych na rynku - gondole - moja ma 80cm, a twoj?
fakt, ze Filipek juz tez sie ledwo miesci, ma nozki na zewnatrz nieraz, ale jakos mu nie przeszkadza :-)
 
Odnosnie wozkow to tez mi sie Buzz podoba.Ale nie kupilismy wlasnie ze wzgledu na spacerowke ze sie nie rozklada na plasko i fotelik jakis taki mniejszy.
W sumie to jestem zadowolona z X-landera. Marika juz od ponad dwoch miesiecy jezdzi w spacerowce. Gondolka sluzyla mi bardziej w domu.Kupilam stojak i uszylam na nia pokrowiec wiec nie musialam kupowac koszyka a dodatkowe lozeczko w salonie barzo sie przydalo. Tylko kilka razy na zewnatrz i jak bylismy w Pl to mala w niej spala.
A fotelik do karmienia juz mamy. Polecam Chicco. Kilka wysokosci siedziska, oparcie regulowane wiec nawet teraz jak Marika jeszcze nie siedzi moge uzywac.No i na kolkach. Wada , nie da sie rozlozyc na krzeselko i stolik dla starszego dziecka.
 
reklama
Aenye moj ma zakaz sadzania po to by zeberka mu sie do normy wrocily
nie podpieram go niczym bo to bez sensu, jak bedzie gotowy sam usiadzie

ja mam krzeslo z blatem ,ale nie pamietam czy szelki tez, musze sprawdzic
 
Do góry