reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wózeczki i inne cuda dla naszych dzieciątek :) :) :)

My dzisiaj poszaleliśmy w h&m no i c&a później jak dam rade zarzuce foty:tak:
No a przy okazji zakupów miałam szczęście pozanć osobiście naszą szanowną Sugar jej śliczniocha Igiego no i drugiego mężczyznę:-D

Co do wóziów to ja nadal uparcie popieram buzza u mnie się w 100% spisuje no może bym czarnego nie polecała z tego samego względu co Sugar ( lat się Jasiu zagotuje) no a Jane też jest boski mi się jeszcze implaty podobają no i mutsy taki jak ma KICIA

Basenik rewela chyba sama zainwestuje
chodaczek mamy w spadku po kuzynce Olivierka
 
reklama
Sa_raa nareszcie !!!!!!!!!:happy:
Zaglądaj częściej:tak: Tęsknimy mocno!!!!!!:tak::-)

U nas też buzz:-), choć teraz pewnie wybrałabym musty Kici:-)

Fajnie ze sie poznałyście a foty z poznania są:confused: Dawać na BB:tak:
 
nie noe z wrazenia nie wyciagnelysmy aparatu :cool2:
siedzielismy na kawie a tu zjawia sie sarunia
szybka gadka
malolaty sie posmialy do siebie- Ignacy na widok Oliviera podniecil sie niemilosiernie wyma****ac konczynami hehe
kupilismy mu dzisiaj kapelusz w hm hehe
 
Ja nawt jakbym widziała na zdjęciu czyjąś facjatę, to W ŻYCIU nie podesżłbym zapytać ,,to ty?":-D
Spaliłabym się zanim bym usta otworzyła... No taki ze mnie juz aspołeczny odmieniec...:dry:
 
reklama
Do góry