reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Zapomniałam dopisać ze potem to mam dodatkowe skurcze na sercu no i w głowie tak dziwnie ,ale grunt to zdawać sobie z tego sprawę i pomagać sobie ,a cukry też ograniczylam
Myslalam, że ja tu jestem najstarsza :) w ktorym jesteś tygodniu? Płaciłaś za Sanco czy robią to teź bezpłatnie? Ja narazie nie jestem w temacie bo rodziłam juź dawno, badań prenatalnych nie robiłam. Teraz jestem po pierwszej wizycie u ginekologa, dostałam skierowanie na podst. badanie jak tarczyca, HIV, glukoza czy toksoplazmoza. Wyniki mam na jutro. Zapytam lekarza badanie prenatalne. Ale staram się nie myśleć. Poza tym amniopunkcję robi się dodatkowo w przypadku kiedy ye podstawowe wyjdą niejasne. Ja jednak jeszcze nie poczytalam dokładnie na ten temat; kiedys mi sie obiło o oczy. Staraj się nie mysleć. Będzie dobrze. Ja tez się boję o zdrowie dziecka; czasem to lęk aż mi zimno. Ale nic nie poradzę. Czasem sobie tłumaczę ze kobiety chleją, palą, byle co zjedzą i rodzą zdrowe dzieci. Takie może nie do końca poważne tłumaczenie ale mnie uspokaja.
 
reklama
Zapomnialam się Was zapytać- czy farbujecie włosy. W internecie informacje są baaardzo podzielone. Umowiłam się dzis do fryzjerki na farbowanie odrostów ale trochę się boję. Czasem robiłam to sama, ale ona zrobi to szybciej, dokładniej i lepiej. Jednak dalej się waham czy nie zaszkodzę dziecku. Odrosty mam okropne. Zaczęłam siwieć w wieku 13 lat, teraz mam 38 i ponad 80% włosów mam siwe. W niedzielę idziemy na komunię a ja wygladam jak baba po 60- tce ;)
 
Zapomnialam się Was zapytać- czy farbujecie włosy. W internecie informacje są baaardzo podzielone. Umowiłam się dzis do fryzjerki na farbowanie odrostów ale trochę się boję. Czasem robiłam to sama, ale ona zrobi to szybciej, dokładniej i lepiej. Jednak dalej się waham czy nie zaszkodzę dziecku. Odrosty mam okropne. Zaczęłam siwieć w wieku 13 lat, teraz mam 38 i ponad 80% włosów mam siwe. W niedzielę idziemy na komunię a ja wygladam jak baba po 60- tce ;)
Mi farbuje kolezamla .Ja farbuje bez amoniaku .Mam 43 sanco 2.150
 
I jeszcze jedna rzecz- polecam każdemu, nawet osobom wyjątkowo spokojnym. Jakueś dwa lata temu trafiłam na artykuł o dźwiękach solfeżowych. Od tego czasu słucham. Bardzo mnie to relaksuje; śpimy przy 432Hz lub 528Hz. Zawsze staram sie nagrac muzykę długosci 6-8 godzin. Nagrywam na pendrive i na noc puszczam z przenośnego głośnika. Najlepiej poszukać najodpowiedniejszych dla siebie. Moj mąż juz dawno stwierdził ze rano budzi się bardziej wypoczęty. Dziewczyny też. 174Hz pomaga uwolnić się od podświadomych lęków. Raczej nie słuchałam bo dla mnie brzmi za nisko. Poczytajcie o obecnej częstotliwosci w jakiej nadaje radio vzy tv i wpływie na psychikę. Kiedyś instrumenty strojono na 432Hz ( jesli dobrze pamiętam). Poszukajcie sobie dźwięków solfeżowych (Solfeggio) na yt. Nie potrafie przy tym medytować bo mnie za bardzo nosi, ale po prostu mi leci i roznosi się po domu.
 
Zapomnialam się Was zapytać- czy farbujecie włosy. W internecie informacje są baaardzo podzielone. Umowiłam się dzis do fryzjerki na farbowanie odrostów ale trochę się boję. Czasem robiłam to sama, ale ona zrobi to szybciej, dokładniej i lepiej. Jednak dalej się waham czy nie zaszkodzę dziecku. Odrosty mam okropne. Zaczęłam siwieć w wieku 13 lat, teraz mam 38 i ponad 80% włosów mam siwe. W niedzielę idziemy na komunię a ja wygladam jak baba po 60- tce ;)
ja sobie darowałam...moja fryzjerka odradziła do połowy ciąży......ale dam sobie spokój do porodu...:)
 
Pewnie że można a nawet trzeba dla lepszego samopoczucia :D u mnie na tą chwilę ok. Czasem mnie nachodzą leki że dopadnie mnie depresja. Tego się najbardziej boję. Nie wiem czemu takie myśli.
 
ja sobie darowałam...moja fryzjerka odradziła do połowy ciąży......ale dam sobie spokój do porodu...:)
Ja dzisiaj byłam u fryzjerki; w ogole nie potrafiła mi odpowiedzieć na moje pytanie. Stwierdziła tylko że slyszala, że w pierwszym trymestrze nie wolno ale w drugim miesiacu ciąży to można. Serio. Nie ironizuję, naprawdę tak powiedziała. Pewnie sie jej pomyliło, młoda dziewczyna, ale zrezygnowałam z wizyty. Poczytałam że farbe z amoniakiem nie wolno tylko jakieś lżejsze. A ja juź jestem tak szokująco siwa nad czołem,wae muszę się ratować. Kupię jeszcze jutro farbe w spray'u na odrosty; jakoś muszę wyglądać :D
 
reklama
Pewnie że można a nawet trzeba dla lepszego samopoczucia :D u mnie na tą chwilę ok. Czasem mnie nachodzą leki że dopadnie mnie depresja. Tego się najbardziej boję. Nie wiem czemu takie myśli.
Właśnie mam podobnie. Czuję się bardzo dobrze, żadnych przykrych objawów. Dziś od rana kursuję, sprzątam, zakupy. Ale ci jakiś czas pojawia się taki niepokój, że to dopiero drugi miesiąx, jak ja to wytrzymam, a co jeśli dostanę takiego ataku że nie przejdzie. Przeleci mi to przez głowe i mimo że puszczam, nie przywiązuje wagi, to pozostawia taki niepokój. Mam nadzieję że bedę sibie potrafila z tym poradzić.
 
Do góry