reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

No właśnie nic nie mogę znaleźć wczęśniej. U nas wszystkie terminy pozajmowane. To jest właśnie wizyta prywatna. Dopiero na połowę maja.
A skąd jesteś?pytam apropo tej wizyty u lekarza, bo w Wawie mogłabym kogoś polecić. Ja jestem takim przypadkiem ze jak dowiedziałam się o ciąży to całkiem nie odstawiłam leków (jestem po poronieniu i na początku strasznie się bałam, ze to się powtórzy) brałam na stałe asentre 50 mg, zeszłam na 25 mg, teraz to jeszcze dziele to na pol albo i mniej. Chyba pomaga mi świadomość ze cos tam mam. Jestem już po usg 1 trym i lekarz nie miał żadnych zastrzeżeń do dzidzi. Wszystkie pomiary wyszły bardzo dobre.
 
reklama
BETALOC ZOK na podwyższony puls, elicea 10mg oraz afobam 0,5mg
Mamakinia to Ty też, tak jak ja na samym starcie? Mam nadzieję że damy radę. Przed chwilą rozmawiałam z teściową- bardzo podniosła mnie na duchu. Na spokojnie, dać sobie czas. Ona też przeszła nerwicę lękową, więc mnie rozumie. I niespodziewana rzecz- przed chwilą miałam telefon. Oddzwoniła pani psychiatra z Bielska. Będę miała szybciej wizytę.
 
Ostatnia edycja:
A skąd jesteś?pytam apropo tej wizyty u lekarza, bo w Wawie mogłabym kogoś polecić. Ja jestem takim przypadkiem ze jak dowiedziałam się o ciąży to całkiem nie odstawiłam leków (jestem po poronieniu i na początku strasznie się bałam, ze to się powtórzy) brałam na stałe asentre 50 mg, zeszłam na 25 mg, teraz to jeszcze dziele to na pol albo i mniej. Chyba pomaga mi świadomość ze cos tam mam. Jestem już po usg 1 trym i lekarz nie miał żadnych zastrzeżeń do dzidzi. Wszystkie pomiary wyszły
 
Ostatnia edycja:
Mamakinia to Ty też, tak jak ja na samym starcie? Mam nadzieję że damy radę. Przed chwilą rozmawiałam z teściową- bardzo podniosła mnie na duchu. Na spokojnie, dać sobie czas. Ona też przeszła nerwicę lękową, więc mnie rozumie. I niespodziewana rzecz- przed chwilą miałam telefon. Oddzwoniła pani psychiatra z Bielska. Będę miała szybciej wizytę.
Mi psychoterapeutka odradzila psychoterapię w ciąży, bo podobno jest to nieodpowiedni moment... To kto ma mi pomóc? Bo już nie wiem...
 
reklama
A jak się czujesz ogólnie?
Ogólnie bylo znośnie, bylam nerwowa, ale dawałam radę. A teraz lęki mnie przytłaczają, a tak chciałam mieć drugie dziecko☺ a teraz przykro mi to mówić nie umiem się cieszyć, objawy przesłaniają mi wszystko Na bardzo fajny blog trafiłam "Niepanikuj", żebym miała tyle siły w sobie!
 
Do góry