reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Kiedyś było forum na Kafeterii dla mam z nerwicą. Spędziłam tam kilka miesięcy będąc wsparciem dla mam ze stanami lękowymi. Dzwoniły do mnie nawet po nocach, ponieważ nie mogły spać. Zawsze służyłam pomocą, z kilkoma dziewczynami mam kontakt do dzisiaj. Kto by pomyślał, że kiedyś ja będę potrzebowała wsparcia. Na Kafe też nieraz spotkałam się z opinią, że nie powinnyśmy mieć dzieci. Ja zawsze mówię, że nerwica nie bierze się z nikąd. Pewnie każda z Was sporo w życiu już przeszła. dla mnie dzieci są całym światem. A w życiu różnie bywa- ja nie planowałam, a tu takie zaskoczenie. Mam mnóstwo obaw, czy będzie zdrowe, czy mu moje lęki i ciągłe napięcie nie zaszkodzi. Staram się jeść, choć z apetytem różnie bywa. Jak wspomniałam wcześniej, ginekolog dopiero w środę a muszę kupić jakieś witaminy i kwas foliowy. Polecicie coś?
Ja przed zajsciem w ciążę i na początku brałam kwas foliowy. Po pierwszej wizycie kupiłam sobie Mama premium dha+ lekarz mówi że jest ok. Na ostatniej wizycie wyszła mi anemia przez stres i sytuacje które na mnie spadły ostatnio zaniedbałam swoją dietę mdłości doszły i teraz dodatkowo biorę żelazo
 
reklama
Ja przed zajsciem w ciążę i na początku brałam kwas foliowy. Po pierwszej wizycie kupiłam sobie Mama premium dha+ lekarz mówi że jest ok. Na ostatniej wizycie wyszła mi anemia przez stres i sytuacje które na mnie spadły ostatnio zaniedbałam swoją dietę mdłości doszły i teraz dodatkowo biorę żelazo
A w ktorym jesteś tygodniu? Kupiłam już dziś zestaw witamin. Na zdrowym żywieniu jestem od kilku lat. Dodatkowo zero alkoholu, papierosów, cukier ograniczony do Dodatko. Myslę ze wyniki będe miała ok.
 
Cały dzień się dzisiaj obserwuję. Ogólnie czułam się dobrze; cały czas się kręcę i odsuwam ten lęk od siebie. Wypiłam kubek melisy i jakoś funkcjonuje. Zauważyłam skąd się bierze mój lęk- cały czas się boję co będzie; czy wytrzymam, czy będzie dobrze; czy dotrwam. A co, jeśli zwariuję? Staram się jednak gdzieś to zepchać. Problem się pojawił kiedy się położyłam na chwilę- wtedy wszystko wróciło. Zrobiło mi się zimno, miałam dreszcze. Ech, odwykłam już od takich objawów. Boję się nocy. Pewnie znów się będę przewracać i zrywać.
Poczytalam Wasze wczesniejsze komentarze- wiele dziewczyn miało cesarkę. Czy to ma związek z nerwicą? Czy któraś dostała zaświadczenie o wskazaniu do wykonania cc?
 
Cały dzień się dzisiaj obserwuję. Ogólnie czułam się dobrze; cały czas się kręcę i odsuwam ten lęk od siebie. Wypiłam kubek melisy i jakoś funkcjonuje. Zauważyłam skąd się bierze mój lęk- cały czas się boję co będzie; czy wytrzymam, czy będzie dobrze; czy dotrwam. A co, jeśli zwariuję? Staram się jednak gdzieś to zepchać. Problem się pojawił kiedy się położyłam na chwilę- wtedy wszystko wróciło. Zrobiło mi się zimno, miałam dreszcze. Ech, odwykłam już od takich objawów. Boję się nocy. Pewnie znów się będę przewracać i zrywać.
Poczytalam Wasze wczesniejsze komentarze- wiele dziewczyn miało cesarkę. Czy to ma związek z nerwicą? Czy któraś dostała zaświadczenie o wskazaniu do wykonania cc?
Tak ja miałam cc z powodu silnych objawów lękowych.
 
Witam nowe ciężarówki. Fajnie że jest nas tu tyle, tylko szkoda że to cholerstwo dopada coraz więcej osób:sad:
U mnie totalny spadek formy plus nerwobóle w klatce, ale to moja wina bo czułam się dobrze i odstawiłam tabletki. A może jestem zmęczona już tymi przygotowaniami do świąt i ciąża. Ale jeszcze 8 tygodni 2 dni
 
Witam nowe ciężarówki. Fajnie że jest nas tu tyle, tylko szkoda że to cholerstwo dopada coraz więcej osób:sad:
U mnie totalny spadek formy plus nerwobóle w klatce, ale to moja wina bo czułam się dobrze i odstawiłam tabletki. A może jestem zmęczona już tymi przygotowaniami do świąt i ciąża. Ale jeszcze 8 tygodni 2 dni
O witam! Czytałam że jesteś na lekach. Od dawna bierzesz? I jakie? Czy dzidziuś jest zdrowy? Ja wiem ze bez leków sobie nie poradzę. Pozdrawiam Cię serdecznie
 
reklama
Do góry