reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Funkcjonowałaś bez leków? Ja wyjechalam na święta w góry, bo w domu już miałam dość wszystkiego, lęków, ataków paniki. Myślałam, że podczas wyjazdu będzie lepiej, a nakrecilam się dziś tak, ze mialam atak paniki podczas spaceru z rodzinĄ. POMÓŻCIE, BO JUZ NIE WIEM JAK ŻYĆ...
Bez leków wytrwałam do końca 1 trymestru. A zanim się rozkręciły, to prawie końcówka ciąży była.
Przed ciążą brałam leki, odstawiłam żeby starać się o dziecko. To była trzecia próba odstawienia leków, kolejna nieudana. Za to udało się zajść w ciąże, przetrwać to jakoś i mam teraz cudną córkę.
Tobie też się uda. I każdej nerwicówce w ciąży. Bo jesteśmy mega silne.
 
reklama
UOTE="Wystraszona29, post: 17968082, member: 182669"]
Bez leków wytrwałam do końca 1 trymestru. A zanim się rozkręciły, to prawie końcówka ciąży była.
Przed ciążą brałam leki, odstawiłam żeby starać się o dziecko. To była trzecia próba odstawienia leków, kolejna nieudana. Za to udało się zajść w ciąże, przetrwać to jakoś i mam teraz cudną córkę.
Tobie też się uda. I każdej nerwicówce w ciąży. Bo jesteśmy mega silne.
[/QUOTE]

Mówisz, że jest to nasza siła? Bo ja mam wrażenie, ze jestem coraz słabsza z dnia na dzień...
 
Ogólnie bylo znośnie, bylam nerwowa, ale dawałam radę. A teraz lęki mnie przytłaczają, a tak chciałam mieć drugie dziecko☺ a teraz przykro mi to mówić nie umiem się cieszyć, objawy przesłaniają mi wszystko Na bardzo fajny blog trafiłam "Niepanikuj", żebym miała tyle siły w sobie!
To tak jak ja- nic tylko się cieszyć. A mnie lęk ogarnia. Wiem że to szok bo ja nie planowałam trzeciej ciąży. A teraz, kiedy miała wszystko poukłafane, zmagam się na nowo z lękiem. Ja znalazłam na yt kanał "Zaburzeni". Ponoć facet jest genialny. Zaczęłam ogladać ale dziś nie miałam czasu. Zerknij.
 
To tak jak ja- nic tylko się cieszyć. A mnie lęk ogarnia. Wiem że to szok bo ja nie planowałam trzeciej ciąży. A teraz, kiedy miała wszystko poukłafane, zmagam się na nowo z lękiem. Ja znalazłam na yt kanał "Zaburzeni". Ponoć facet jest genialny. Zaczęłam ogladać ale dziś nie miałam czasu. Zerknij.

Dzięki! będziemy się wspierać! Musi być dobrze!
 
Odstawiłam z dnia na dzień i przez to dużo negatywnych myśli i spadek formy.
Ja wcześniej brałam elicee i tez bardzo zle się czułam jak odstawiłam, lęki bardzo szybo wracały. Zastanów się ewentualnie nad wprowadzeniem asentry (jeśli nie dasz rady wytrzymać)- to lek najbezpieczniejszy w ciąży...
 
reklama
Do góry