reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki z nerwicą

Byłam u innego. Ta sama śpiewka. A teraz już za późno bo nawet nie wyjdę do lekarza. Nigdy nie sądziłam że znajdę się w takim stanie. Nie miałam lęków.
 
reklama
Byłam u innego. Ta sama śpiewka. A teraz już za późno bo nawet nie wyjdę do lekarza. Nigdy nie sądziłam że znajdę się w takim stanie. Nie miałam lęków.
a w jakim mieście mieszkasz?
może jest jakiś który dojedzie do Ciebie do domu?
nie może tak być że zostajesz w tym wszystkim sama...bez opieki , bez pomocy....
 
Napisałam do mojego ginekologa z prośbą o pomoc. Może przyjmą mnie do szpitala bo ja już nic nie jem a od ciągłego lęku mam twardy brzuch

Dramat :(
Sa napewno jacys psychiatrzy ktorzy dojezdzaja do domu warto poszukac. Ale jakbys jakims cudem dala rade to polecam Ci podjechac na Kopernika, tam maja dyzur. I jakis lekarz Cie moze skonsultowac. Mam dosc dobre odczucie co do tego miejsca wzgledem innuch ktore sa beznadziejne w tym szpitalu. Napisz do mnie na priv
 
A działa to na ciebie? Ja już mam taką schize że to się w głowie nie mieści. Puls mi skacze od każdej aktywności a jak dodam zdenerwowanie to id razu myślę że mnie wywioza nogami do przodu. Słabo mi się robi i jest koniec.
Ja będę mieć cc od razu jak skończę 38 tydz. Czyli wypada około 27 marzec. Termin będę ustalać na najbliższej wizycie.
Czasem marzę o tym żeby urodzić wcześniej i zakończyć moje męki a potem się obwiniam za te myśli bo co to moje dzieciątko winne, że ja go na takie ryzyko chce wystawić. Boże niech ten czas leci szybciej
Kochana...mi też pikawka lata, zwłaszcza jak się nakręcę. Czasem mam takie dni kiedy np prasuje a tu nagle wali mi serce jak nie wiem ...biorę ciśnieniomierz mierze , ciśnienie ok tętno 95-99,zwykle mam 70....i dalej się nakręcę...i dlatego nie przechodzi ..też chciałabym by czas leciał szybciej...
 
Dziewczyny ja z okolic Krakowa (Andrychów). Reese muszą być psychiatrzy którzy do domów dojeżdżają bo mój właśnie wiem że dojeżdża jezeli wymaga tego sytuacja. Spróbuj , poproś męża.
Moja gin też umywa ręce od tego problemu. Mówi że to nie jej działka, a prawda jest taka że gin z psychiatrą powinni współpracować.
 
reklama
Do góry