reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Witajcie. Co tam u was nerwiczki , bo tu taka cisza się zrobiła?
U mnie pierwszy dzień szkoły, niestety ferie się skończyły i koniec z długim spaniem:'( trzeba rano wstawać i się ogarniać. Najgorsze jest wożenie córki do zerówki bo muszę ją odprowadzać a naprawdę czasem mi się już nie chce:-\ no ale byle do wakacji:-D jupi
A wy macie starsze dzieci? Jak to ogarniacie?
u mnie różnie z samopoczuciem...dwa dni lepiej dwa dni gorzej........ale nie ma tragedii.....nie jest aż tak jak było...daje radę i najważniejsze jem....
u mnie to będzie pierwsze dziecko i raczej ostatnie...mam już 39 lat...
 
Ostatnia edycja:
Witajcie. Co tam u was nerwiczki , bo tu taka cisza się zrobiła?
U mnie pierwszy dzień szkoły, niestety ferie się skończyły i koniec z długim spaniem:'( trzeba rano wstawać i się ogarniać. Najgorsze jest wożenie córki do zerówki bo muszę ją odprowadzać a naprawdę czasem mi się już nie chce:-\ no ale byle do wakacji:-D jupi
A wy macie starsze dzieci? Jak to ogarniacie?
U mnie ogólnie dużo lepiej. Końcówka 29tc. Miesiąc na sertralinie, tydzień dłużej na mianserynie. Dzisiaj gorszy dzień, od kilku dni zmniejszać mianseryne...i chyba średnio to na mnie wpływa...sama nie wiem co o tym myśleć...mam nadzieję że to po prostu gorszy dzień i znowu z każdym dniem będzie coraz lepiej...
 
U mnie ogólnie dużo lepiej. Końcówka 29tc. Miesiąc na sertralinie, tydzień dłużej na mianserynie. Dzisiaj gorszy dzień, od kilku dni zmniejszać mianseryne...i chyba średnio to na mnie wpływa...sama nie wiem co o tym myśleć...mam nadzieję że to po prostu gorszy dzień i znowu z każdym dniem będzie coraz lepiej...
jaką dawkę sertraliny bierzesz...bo ja 50 i dwa dni lepiej dwa gorzej....biorę dopiero od 11 stycznia...może się jeszcze nie rozkręciła dobrze albo dawka za mała.....
 
Ooo same w 29 TC. :-)
Ja dalej się zastanawiam czy iść do tego psychiatry po leki czy nie. Dopóki siedzę w domu jest ok. Problem pojawia się gdy muszę gdzieś wyjść. A jak mam jakiś wyjazd to już 2 dni przed serce mi wali jak szalone.
W środę idę na krzywą cukrową. Bleee... Nie wiem jak dam rady. Właśnie zjadłam pół słoika ogórków kiszonych. Nie ciągnie mnie do słodkiego, mdli mnie. A tu jeszcze dojdzie stres związany z wyjściem, obym nie zwymiotowała. Macie jakieś złote rady?
 
Taki lżejszy temat. Wiecie już co nosicie pod ❤️ ? Wyprawka zrobiona?
Ja mam 11 lutego połówkowe to mam nadzieję że się dowiem na % i ruszam na shopping;-)
 
Taki lżejszy temat. Wiecie już co nosicie pod ❤️ ? Wyprawka zrobiona?
Ja mam 11 lutego połówkowe to mam nadzieję że się dowiem na % i ruszam na shopping;-)
u mnie facet....Antek....nie szaleje jeszcze z zakupami....dopiero kilka kompletów ubranek kupiłam....ja dopiero 16 tydz i 6 dzień dziś....
 
Dziewczyny ,ja jestem w 38tc. W piatek mialam miec ostatnia wizyte u ginekologa plus ktg i wlasnie sie dowiedzialam ,ze moj doktor nie zyje.Nie moge przestac plakac,taki wspanialy czlowiek...
 
Dziewczyny ,ja jestem w 38tc. W piatek mialam miec ostatnia wizyte u ginekologa plus ktg i wlasnie sie dowiedzialam ,ze moj doktor nie zyje.Nie moge przestac plakac,taki wspanialy czlowiek...
Emilko bardzo ci współczuję. Moim zdaniem powinnaś zgłosić się do szpitala w którym będziesz rodzić i przedstawić im swoją sytuację. Najpewniej zrobią ci ktg.
 
reklama
Do góry