reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Anncia: ja urodziłam dzidzia zdrowa to najważniejsze :):):). Pierwszą dobę była spokojniótka teraz już dokazuje i płacze Ale mówią Że to normalne. Jednak sama zadecydowała kiedy chce przyjść na świat A miała być planowa cesarka :)
 
reklama
Anncia: ja urodziłam dzidzia zdrowa to najważniejsze :):):). Pierwszą dobę była spokojniótka teraz już dokazuje i płacze Ale mówią Że to normalne. Jednak sama zadecydowała kiedy chce przyjść na świat A miała być planowa cesarka :)
O jeju ale super!! Ogromne gratki!!! Widzisz a tak sie martwilaas o zdrowie malucha:))) A porod ogolnie jak zniosłas? Kiedy malutka sie urodziła?
 
Ostatnia edycja:
Anncia: 17.04. duża dzidzia ;). Poród ogólnie kiepsko wspominam skurcze i strach :(. Tuż po narodzinach super uczucie :). Teraz trochę się denerwuje jak maleństwo płacze A położne nie bardzo chcą pomagać...
 
Anncia: 17.04. duża dzidzia ;). Poród ogólnie kiepsko wspominam skurcze i strach :(. Tuż po narodzinach super uczucie :). Teraz trochę się denerwuje jak maleństwo płacze A położne nie bardzo chcą pomagać...
Najważniejsze, ze juz masz to za soba teraz wszystko przyjdzie z czasem zobaczysz:) no i zaraz chyba wychodzicie wiec w domku tez zupełnie inaczej bedzie:)
 
No troche nawet wieksze mam lęki niz w ciazy,mam tak jakby natretna mysl ze wszystko jest bez sensu i nie ma po co zyc,wiem ze to natret bo nie chce tak myslec mam wspaniale dzieci i ko ham je bardzo i takie mysli sa straszne dla mnie. Ja raz bralam pare lat temu przez 8msc paroksetyne i po pierwszym porodzie escitil. No a teraz w ciazy w polowie zaczelam brac sertraline 50. Mialam leki ale nigdy nie mialam mysli typu ze nic nie ma sensu,chyba strasze siebie sama najgorszymi myslami sama nie wiem......co sadzicie
 
No troche nawet wieksze mam lęki niz w ciazy,mam tak jakby natretna mysl ze wszystko jest bez sensu i nie ma po co zyc,wiem ze to natret bo nie chce tak myslec mam wspaniale dzieci i ko ham je bardzo i takie mysli sa straszne dla mnie. Ja raz bralam pare lat temu przez 8msc paroksetyne i po pierwszym porodzie escitil. No a teraz w ciazy w polowie zaczelam brac sertraline 50. Mialam leki ale nigdy nie mialam mysli typu ze nic nie ma sensu,chyba strasze siebie sama najgorszymi myslami sama nie wiem......co sadzicie
Ja myślę ze jesli to tylko mysli Ci przedzkadzaja to uporaasz sie z tym:) tez takie mysli mi kiedys towarzyszyly .dobrze, zenie wystepuja u Ciebie do tego jakies somatyczne objawy. Domyslam sie ze siedzac w domu caly czas ciężko odgonic te cholerstwa, ale na pewno w koncu dadza Ci spokoj:)
 
Anncia: ja urodziłam dzidzia zdrowa to najważniejsze :):):). Pierwszą dobę była spokojniótka teraz już dokazuje i płacze Ale mówią Że to normalne. Jednak sama zadecydowała kiedy chce przyjść na świat A miała być planowa cesarka :)
Jejciu gratulacje:) Super, że masz już dzidzie i poród z głowy:)
A ogolnie jak samopoczucie?? Necia, Ewlinkal co u Was? Dziecioszki jeszcze w brzuchach? :)
Ja jeszcze w dwupaku i ciągły strach....a myślałam, że przez tą nerwice urodze wcześniej. Chyba jednak przenosze....
 
No troche nawet wieksze mam lęki niz w ciazy,mam tak jakby natretna mysl ze wszystko jest bez sensu i nie ma po co zyc,wiem ze to natret bo nie chce tak myslec mam wspaniale dzieci i ko ham je bardzo i takie mysli sa straszne dla mnie. Ja raz bralam pare lat temu przez 8msc paroksetyne i po pierwszym porodzie escitil. No a teraz w ciazy w polowie zaczelam brac sertraline 50. Mialam leki ale nigdy nie mialam mysli typu ze nic nie ma sensu,chyba strasze siebie sama najgorszymi myslami sama nie wiem......co sadzicie
Może jakaś drobna depresja poporodowa nie martw się:) spróbuj może wrócić do paroksetyne, chyba najlepiej działała ze wszystkich leków jakie brałam. Po porodzie zamierzam do niej wrócić
 
reklama
Anncia: 17.04. duża dzidzia ;). Poród ogólnie kiepsko wspominam skurcze i strach :(. Tuż po narodzinach super uczucie :). Teraz trochę się denerwuje jak maleństwo płacze A położne nie bardzo chcą pomagać...[/
No i dumne Jesteśmy z Ciebie, masz w sobie duuużo siły, dałaś rade:) Długo trwał poród?Rodziłaś sama, czy z mężem?
 
Do góry