reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
A ty jak tam jest trochę lepiej czy nie bardzo?

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
Niby wczoraj bylo ok. Ale jak moj parntner poinformowal mnie wieczorem ze dzisiaj wyjezdza wpadlam w panike i zaczelam histeryzowac... strasznie sie wystraszylam bo az niedobrze mo sie robilo musialam wyjsc na powietrze.. no i przez to wszystko dzisiejszy dzien jest taki jaki jest
 
Sorki że się nie odzywalam ale od rana mam kroplowki, pompę, usg, ktg i znowu usg mała mi się wcale nie rusza i dlatego te wszystkie badania tętno jest w porządku tylko się nie rusza na usg było widać że ziewala wczoraj dali mi sterydy na rozwój plucek i prawdopodobnie po tym jest taka wyciszona

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
Najwazniejsze ze wszystko ok u Was i zaraz finał:)
 
Niby wczoraj bylo ok. Ale jak moj parntner poinformowal mnie wieczorem ze dzisiaj wyjezdza wpadlam w panike i zaczelam histeryzowac... strasznie sie wystraszylam bo az niedobrze mo sie robilo musialam wyjsc na powietrze.. no i przez to wszystko dzisiejszy dzien jest taki jaki jest
Nie może z tobą ktoś zamieszkać pod nieobecność partnera np mama albo siostra jakaś koleżanka

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie może z tobą ktoś zamieszkać pod nieobecność partnera np mama albo siostra jakaś koleżanka

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
Tal chyba wlasnie zrobimy jak juz zacznie na dobre wyjezdzac w kolejnym mies. Ale chodzi o to ze ja teraz bedac w ciazy z tymi lekami najbezpieczniej czuje sie wlasnie przy nim, i tylko przy nim potrafię sie calkowicie wyciszyc.. to tak jakbym byla calkowicie uzalezniona od niego w tym momencie:/
 
reklama
Sorki że się nie odzywalam ale od rana mam kroplowki, pompę, usg, ktg i znowu usg mała mi się wcale nie rusza i dlatego te wszystkie badania tętno jest w porządku tylko się nie rusza na usg było widać że ziewala wczoraj dali mi sterydy na rozwój plucek i prawdopodobnie po tym jest taka wyciszona

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki żebyś w spokoju urodziła.Jesteś na jakiś antydepresantach czy musiałaś odstawić?
 
Do góry