reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Czesc Kochane jestem NOVA ;) NERVICOWA prawdopodobnie 4 tydzien i moja Dr psych.kazala odstawic wszystkie leki od razu martwie sie jak to bedzie ale z drugiej strony sie ciesze ze tak wczesnie zareagowalam
 
reklama
Anncia: mnie już wykańcza ten ciągły lęk A wtedy zaczynam okropnie płakać. Martwię się że to wpływa na dzidzie... to napięcie i zaczyna się błędne koło... Będziesz brała ten lek czy spróbujesz ratować się hydro?
 
Anncia: mnie już wykańcza ten ciągły lęk A wtedy zaczynam okropnie płakać. Martwię się że to wpływa na dzidzie... to napięcie i zaczyna się błędne koło... Będziesz brała ten lek czy spróbujesz ratować się hydro?
Ja biore od dzisiaj. Boje sie ze jak nie zaczne to bedzie coraz gorzej.. Narazie pol najmniejszej dawki, ale wątpię zeby to wystarczyło:( a hydro mnie strasznie otumania, ja tak naprawde tylko na noc bralam i ew. w gorszy dzien jak wiedzialam ze z lozka nie wstane.. a Ty ktory juz masz tydzien? 30 Dobrze pamietam?
 
Nie,ja leku noe odstawiam przed porodem,mam brac caly czas
pociesza mnie to,że nie ma koniecznosci odstawienia leków bo ja ledwo sobie radzę biorąc a co dopiero jakbym odstawiła.Anetkaa121 Twoja historia przypomina mi moją.Mam pytanie czy Ty 50mg sertraliny przyjmujesz jednorazowo?bo ja mam w 2dawchach po 25mg.Poki co ataki są silne,że dlugo nie mogę po nich wrócić do żywych
 
reklama
Kasia a Ty jak sie czujesz?
Sorki że się nie odzywalam ale od rana mam kroplowki, pompę, usg, ktg i znowu usg mała mi się wcale nie rusza i dlatego te wszystkie badania tętno jest w porządku tylko się nie rusza na usg było widać że ziewala wczoraj dali mi sterydy na rozwój plucek i prawdopodobnie po tym jest taka wyciszona

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry