reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Tal chyba wlasnie zrobimy jak juz zacznie na dobre wyjezdzac w kolejnym mies. Ale chodzi o to ze ja teraz bedac w ciazy z tymi lekami najbezpieczniej czuje sie wlasnie przy nim, i tylko przy nim potrafię sie calkowicie wyciszyc.. to tak jakbym byla calkowicie uzalezniona od niego w tym momencie:/
 
reklama
o widze ze nas przybywa ;/
EDZIK36- ja mam tak samo,mysle ze oszaleje i predzej czy pozniej wyladuje w psyhiatryku,ale wstyd,a co z moimi dziecmi wtedy bedzie :( tak chciałabym byc normalną mama,ostatni moj napad to cos wstylu depersonalizacji,odrealnienie ,niewiedzialam co sie wokoł mnie dzieje tak sie bałam ze mi to nieprzejdzie stwierdziłam ze nastepnego takiego ataku nie zniose,i zdecydowałam sie na leki w ciazy ;( ja tez biore sertraline 25rano 25 wieczorem,biore miesiac ale ciagle czuje dziwne napiecie i strasznie nerwowa jestem achh....
ANETKA121 nie boisz sie ze dzidzius bedzie miał efekty odstawienne,od ktorego tygodnia bierzesz leki?
PAULISKA ja tez jak dowiedzziałam sie o ciazy odrazu odstawiłam ,ale w 12tyg napady wruciły,oczywiscie zycze zeby tobie sie udało wytrwać,a jakie leki bralas jak mozna wiedziec?

pozdraiam 3majcie sie :*
 
o widze ze nas przybywa ;/
EDZIK36- ja mam tak samo,mysle ze oszaleje i predzej czy pozniej wyladuje w psyhiatryku,ale wstyd,a co z moimi dziecmi wtedy bedzie :( tak chciałabym byc normalną mama,ostatni moj napad to cos wstylu depersonalizacji,odrealnienie ,niewiedzialam co sie wokoł mnie dzieje tak sie bałam ze mi to nieprzejdzie stwierdziłam ze nastepnego takiego ataku nie zniose,i zdecydowałam sie na leki w ciazy ;( ja tez biore sertraline 25rano 25 wieczorem,biore miesiac ale ciagle czuje dziwne napiecie i strasznie nerwowa jestem achh....
ANETKA121 nie boisz sie ze dzidzius bedzie miał efekty odstawienne,od ktorego tygodnia bierzesz leki?
PAULISKA ja tez jak dowiedzziałam sie o ciazy odrazu odstawiłam ,ale w 12tyg napady wruciły,oczywiscie zycze zeby tobie sie udało wytrwać,a jakie leki bralas jak mozna wiedziec?

pozdraiam 3majcie sie :*
oj dżema ja te same jazdy przy atakach.Najgorzej,źe później nie mam siły opiekować się dzieckiem50mg biorę dopiero od tygodnia bo wcześniej 25mg ale nie czuje poprawy i muszę czasem wziąć relanium.Boję się odstawienia leków w 3 trymestrze bo te nawroty tego g...są tak silne,że ciężko ogarnąć
 
edzik 36 na kiedy masz termin?ja tez mam synka w domu teraz18 tydz sie zaczął ta ciaza byla planowana,ponad rok sie staralismy i co,teraz tak żałuje,ciagle wyrzuty sumienia ze moje dzieci beda miec matke wariatke i zalamka i płacz...na paroksetynie zapomniałam ze choruje zylam pełnia zycia...teraz bez niej jestem wrakiem,juz wiem ze bede musiala brac leki do konca zycia :(
 
edzik 36 na kiedy masz termin?ja tez mam synka w domu teraz18 tydz sie zaczął ta ciaza byla planowana,ponad rok sie staralismy i co,teraz tak żałuje,ciagle wyrzuty sumienia ze moje dzieci beda miec matke wariatke i zalamka i płacz...na paroksetynie zapomniałam ze choruje zylam pełnia zycia...teraz bez niej jestem wrakiem,juz wiem ze bede musiala brac leki do konca zycia :(
no ja mam termin na 4sierpnia,a Ty?slyszalam,że na paroksetynie ludzie do żywych wracaja ale ta moja psychiatra mi sertraline wczesniej zapisywala bo niby w terapii jestem.Tez nam wyrzuty co co ciazy czy to dobra decyzja i bawet mam natręty,że nie mogę rozwijać się zawodowo bo przed ciążą straciłam pracę choć poczęcie było świadome na tamten moment.Szpitala się boję jak ognia,nawet za tydzień umówiłam się do innej psychiatry,ktora pracuje w psychiatryku żeby mnie dobrze zdiagnozowała.. ach te lęki,napięcia...bez tego byłby raj
 
Ann

Czytam,że Twoj mąż też wyjeżdża...dlugo pozostajesz sama?
On teraz nie wyjezdza jeszcze typowo do pracy, jedzie na dwa dni max.. a ja juz mam problem. I tez nie ma takiej pracy, ze go tygodniami w domu nie ma, bo np wyjedzie na 3dni i wroci na 3... roznie. Ale przeraza mnie to naprawdę i nie moge pojac dlaczego az taki lęk to u mnie wywoluje
 
On teraz nie wyjezdza jeszcze typowo do pracy, jedzie na dwa dni max.. a ja juz mam problem. I tez nie ma takiej pracy, ze go tygodniami w domu nie ma, bo np wyjedzie na 3dni i wroci na 3... roznie. Ale przeraza mnie to naprawdę i nie moge pojac dlaczego az taki lęk to u mnie wywoluje
 
reklama
On teraz nie wyjezdza jeszcze typowo do pracy, jedzie na dwa dni max.. a ja juz mam problem. I tez nie ma takiej pracy, ze go tygodniami w domu nie ma, bo np wyjedzie na 3dni i wroci na 3... roznie. Ale przeraza mnie to naprawdę i nie moge pojac dlaczego az taki lęk to u mnie wywoluje
Ja jeszcze mam tak ze sie strasznie boje skokow cisnienia... i tym dodatkowo sie nakrecam, od lat mam problem z pomiarem a teraz w ciazy dodatkowo sie boje bo podwyższa sie przy zdenerwowaniu
 
Do góry