reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
oj dżema ja te same jazdy przy atakach.Najgorzej,źe później nie mam siły opiekować się dzieckiem50mg biorę dopiero od tygodnia bo wcześniej 25mg ale nie czuje poprawy i muszę czasem wziąć relanium.Boję się odstawienia leków w 3 trymestrze bo te nawroty tego g...są tak silne,że ciężko ogarnąć

uwierz ze mi tez ciezko zajac sie synem nie mam mu nic do zaoferowania a tak go kocham ale jetem taka wypalona mowie sobie ze jak wruce do moich lekow to mu to wynagrodze ,chyba ze wczesniiej strace rozum hehe xD po asertin niby troszke lepiej tak do przewegetowania choc sa dni ze mam ochote wrucic do paro eachh...chce juz urodzic... ja mam termin na 5 sierpnia :D ale bedzie cesarka wiec z 2 tyg wczesniej :D ja mysle odstawic 2 tyg przed porodem tak zasugerował moj gin ale wiekszosc dzieczyn z tego co czytałam to nieodstawia i nawet karmi
 
Ja jeszcze mam tak ze sie strasznie boje skokow cisnienia... i tym dodatkowo sie nakrecam, od lat mam problem z pomiarem a teraz w ciazy dodatkowo sie boje bo podwyższa sie przy zdenerwowaniu
ancia ja tez mam problemy z cisnieniem w pierwszej ciazy 2 razy ladowalam w szpitalu choc tłumaczylam ze to ze zdenerwowania ,teraz mam bardziej obeznanego ginekologa i umuwilismy sie ze bede miezyc w domu,choc tez mnie to stresuje kiedy tylko zaczyna buczec i sciskac reke heh skacze ale jest ok , jakie dostałaś leki?
 
a własnie dziewczyny ktore biora sertraline,badałyscie tsh bo ten lek niby podwyższa,zbadalam i rzeczywscie podwyzszone i to sporo a w ciazy to niebezpieczne ;/ i kolejny dołek
 
ancia ja tez mam problemy z cisnieniem w pierwszej ciazy 2 razy ladowalam w szpitalu choc tłumaczylam ze to ze zdenerwowania ,teraz mam bardziej obeznanego ginekologa i umuwilismy sie ze bede miezyc w domu,choc tez mnie to stresuje kiedy tylko zaczyna buczec i sciskac reke heh skacze ale jest ok , jakie dostałaś leki?
A to ja tak samo wlasnie sie z ginekologiem umowilam heh. Problem w tym ze jak mam te gorsze dni to mierze obsesyjnie. Z reguly jest niskie, jak sie nakrece albo zdenerwuje potrafi skoczyc. Ci sie zdazaja tez takie wyskoki w domu?? Myślisz ze nie szkodzą dziecku ani nie doprowadza do jakis powiklan?
 
A to ja tak samo wlasnie sie z ginekologiem umowilam heh. Problem w tym ze jak mam te gorsze dni to mierze obsesyjnie. Z reguly jest niskie, jak sie nakrece albo zdenerwuje potrafi skoczyc. Ci sie zdazaja tez takie wyskoki w domu?? Myślisz ze nie szkodzą dziecku ani nie doprowadza do jakis powiklan?
Biore lek elicea. (Odpowiednik nexpramu czy mozarinu) nie wiem czy slyszalas
 
uwierz ze mi tez ciezko zajac sie synem nie mam mu nic do zaoferowania a tak go kocham ale jetem taka wypalona mowie sobie ze jak wruce do moich lekow to mu to wynagrodze ,chyba ze wczesniiej strace rozum hehe xD po asertin niby troszke lepiej tak do przewegetowania choc sa dni ze mam ochote wrucic do paro eachh...chce juz urodzic... ja mam termin na 5 sierpnia :D ale bedzie cesarka wiec z 2 tyg wczesniej :D ja mysle odstawic 2 tyg przed porodem tak zasugerował moj gin ale wiekszosc dzieczyn z tego co czytałam to nieodstawia i nawet karmi
No wlasnie mi lekarz powiedzial ze po co odstawiac, ze moj lek jest lekiem nieuzalezniajacym i nie ma objawow odstawiennych... no i ze mozna karmic piersią.. troche sie zdziwilam szczerze mowiac
 
o to podobny t
uwierz ze mi tez ciezko zajac sie synem nie mam mu nic do zaoferowania a tak go kocham ale jetem taka wypalona mowie sobie ze jak wruce do moich lekow to mu to wynagrodze ,chyba ze wczesniiej strace rozum hehe xD po asertin niby troszke lepiej tak do przewegetowania choc sa dni ze mam ochote wrucic do paro eachh...chce juz urodzic... ja mam termin na 5 sierpnia :D ale bedzie cesarka wiec z 2 tyg wczesniej :D ja mysle odstawic 2 tyg przed porodem tak zasugerował moj gin ale wiekszosc dzieczyn z tego co czytałam to nieodstawia i nawet karmi[/QUOTE

o to podobny termin.Ja też na cc się szykuję,dostanę zaświadczenie od psychiatry.A gdzie rodzisz?ja w Gdyni.Z tymi lekami też wolałabym odstawić ale póki co się bojè bo jeszcze ta sertralina u mnie nie zadziałała a nawet nasiliła lęki,ale to podobno normalne na początku
 
reklama
Do góry