reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Czesc wszystkim!

Dzieki Gotadora za myslenie o mnie :)

Nie jestem na wakacjach. Wprost przeciwnie. Leze plackiem i sie nie ruszam. Mam tyle wod ze mi grozi przedwczesny porod. Moge wstac tylko do toalety. No i tak sie musze trzymac do 34tc... Co tydzien ktg, wizyty co 2. Do tego mnie ciaza w hashimoto wpedzila wiec sie lecze teraz.

Jestem zmeczona, zrozpaczona i mam serdecznie dosc.

O tyle dobrze ze mala juz przekroczyla 1kg i wszystko z nia dobrze :) i do tego jest sliczna :)

Teraz skreslam dni jeszcze bardziej. Czesto placze i ogolnie psychicznie mi ciezko... Cholera!!
 
milagros... Kurde a czemu tak masz z tymi wodami? Podali powód? Bierzesz jakies leki?
Powiedz ile masz tych wód, bo mnie też dzis mierzyli i ja cały czas mam koło 13...mowia,ze to niby dobrze...
Szkoda,ze musisz leżeć, ale na pewno wszystko skończy się dobrze!
 
Miliaa niestety nadal mi ciągle słabo, staram się nigdzie nie wychodzić aby nie zemdleć. W domu też ciężko mi dłużej ustać. Macica mi się cały czas stawia i to dość często. Czekam na wizytę w poniedziałek, zobaczymy co dr powie.
A Twój synek to już ładnie przybrał, wcale nie będzie z niego taka drobinka. Cieszę się, że przepływy i stan łożyska u Ciebie są ok. Powiedz mi jakim symbolem oznaczone są wody?

Milagros bardzo Ci współczuję, czemu tych wód u Ciebie jest tak dużo? co jest przyczyną? Wiem z leżeniem non stop nie jest łatwo lecz niestety niekiedy trzeba się poświęcić, na pewno wytrzymasz min do 34 tc albo i dłużej.

Aduś super, że udało Ci się załatwić cesarkę, trafiłaś na dobrego, wyrozumiałego lekarza.
 
Gotadora od dzisiaj zaczęłam pić sok z buraków, polecam Ci soki firmy Marwit jednodniowe, jest w nich 80% buraków i 20%jabłek. Rozejrzyj się u siebie w sklepie czy ich nie sprzedają.
 
Sznurki... U nas twierdza, ze to żadna hipotrofia tylko po prostu maluszek jest szczupły i wysoki po mamie i tacie. Ile w tym prawdy nie wiem, ale ja się cieszę, ze wszystko ok, bo ten mniejszy brzuszek cały czas mnie martwił. Poza tym wiesz, to są tylko wyliczenia usg, wystarczy, ze wody naczej się ułożą i juz wynik inny. Także prawdziwa wagę poznamy po porodzie... A ty w końcu na kiedy na cc się wybierasz? Tak jak mialas ustalone?

madzialenak... Dobrze ze wizyta juz po weekendzie. Może zmierz sobie ciśnienie i obserwuj je. A na pewno dużo lez i odpoczywaj! Wody zaznaczone są chyba AFI
 
Cześć dziewczybnki....wiem ze mało się udzielam, ale czytam Was codziennie...

Milagros Ty głowa do góry...musisz być sila dla swojego dzidziusia:):):)dasz rade:):) My po in vitro wiemy ile to nasze Małe Szczęście dla nas znaczy I jak jest wyczekane I dużooooo damy rade znieśc:):)


Miliaa 2800 to już bardzo łądny wynik:):):)


U nas po staremu...juz rośniemy....z wagą dalej mam mniej niż przed ciążą...ale tym się nie martwie:p I poamlutku ogarnia mnie szaleństwo zakupowe:):).zakupione łóżeczko...wiem wiem...ze wcześnie...ale co tam....mama kupiła...bo teraz ma kase I zaszalała...jest kupione łózeczko--odbieramy we wtorek....I pościel....MAMAS&PAPAS z kolekcji UNCE UPON A TIME...jest pościel, do tego ochraniacz, no I jeszcze mama kupiła do tego kock z tej firmy...no zakochana jestem normlanie....całośc wyszła 750zł...nie wiem czy drogo czy tanio...ale to pierwsze dzidzi I nie chce oszczędzac:p
Poniżej zdjęcia z neta:)

Zobacz załącznik 575462Zobacz załącznik 575463Zobacz załącznik 575465Zobacz załącznik 575466Zobacz załącznik 575464

Z obajwów doszły mi spuchniete dziąsła--dowiedziałam sie po dzisiajeszej wizycie u dr ząbka:p...no I chyba poczatek rwy kulszowej...jak za duzo pochodzę to ciągnie mnie do prawrgo pośladka...nie wiem czy macica gdzies uciska...w sumie dzisiaus jest bardziej po rpawej stronie....
 
U mnie wody to 27. Limit to chyba 24... Ich ilosc zalezy od plodu, ja nie mam na to wplywu. Moja dr nie wie dlaczego tak mam. Tak jest i juz. Oby tylko skurczy nie bylo i wtedy te wody nie maja znaczenia. Wiec leze zeby mi ich masa na szyjke nie naciskala.

Wy sie tym nie przejmujcie bo lekarz od razu to widzi. Jak wam nic nie mowia to jest pk. Moja tesciowa i siostra meza przy obu ciazach tak mialy. Mala chyba to ma po tatusiu odziedziczone... Chociaz dr mowi ze to w linii zenskiej idzie.

Sama nie wiem a obiecalam mezowi ze nic w necie o tym czytac nie bede. Wiec lepiej za duzo nie myslec. Leze i koncze kazdy dzien z ulga :)
 
reklama
Milagros cieszę się,że się odezwałaś, no i smutno mi,że u Ciebie pojawiło się takie zagrożenie. Współczuje Ci, bo myślałam,że swoje odleżałaś, przeciesz cały początek ciąży spędziłaś w łóźku. Jedyne co na pocieszenie to - już jest bliżej jak dalej :tak: mi również dr powiedział,że bezpiecznie jest wytrwać do 34 tygodnia, bo wiesz - ja też muszę leżeć, ale aż tak nie jestem uwiazana. Moja koleżanka z sali ( urodziła już cudną Alę i to doczekała do terminu :-)) miała taki wielki kalendarz i co dzień rano go wyciągała z torby, czy szafki - zaraz tak po przebudzeniu i skreślała kolejny dzień. Wiem, słabe pocieszenie,że jest nas więcej takich leżących i skreślających dni... trzymam kciuki za Was - na pewno wszystko będzie dobrze :tak: i pisz do nas czasem, wiesz,że z nami raźniej :happy:
 
Do góry