reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
A to łóżeczko naszego skarba
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 58
Dziekuje, mialo byc wlasnie marynarsko i jest :-)
mamy jeszcze świetna duza komode i szafe , jestem taka zadowolona z mebli.
Takie zawsze chcialam.
Pokoj Ernest gotowy, teraz odliczamy dni ;-)
 
Gotadora, jeszcze nie mam nic. I chyba na razie nic nie kupię. Chociaż jak chodzimy po sklepach, to mój M. zawsze dziwnym trafem ląduje na dziale z ubraniami dziecięcymi i rozpływa się nad maleńkościami. ostatnio jak byliśmy w C&A to oglądał malusie szlafroczki :-D
Także nic dziwnego, że Twój oszalał na punkcie dzieciaczków i wszystko im kupuje. Juz wiem, że będą mieli wspaniałego kompana do zabaw.
 
reklama
Lawendowy Sen to Twój mąż też będzie kupował jak już teraz zerka, mój wcześniej nie kupował, ale zawsze mówił że jak coś mi się podoba to mam odłożyć dla nas, nawet takie jeansy ciążowe, ja wtedy tak nie za bardzo chciałam, bo bałam się że nam się nie uda, ale zwyciężyłam strach i wierzyłam,że się uda. W sumie pierwsze zabawki dla nich kupiliśmy w listopadzie 2011 ... dwa wielkie słonie, często na nie patrzyłam i myślałam czy nasze dzieci będą się nimi bawić, czy będą czyimś prezentem
1030_2.jpg1030_2.jpg
 

Załączniki

  • 1030_2.jpg
    1030_2.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 25
Do góry