reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Molla daj nam szybko znac co po usg, trzymam kciuki najmocniej jak sie da!

Gotadora ja bym poszła, zawsze jej duza szansa ze lepiej cie potraktuje

Dziewczyny ratunku, zlapal mnie dzis dwa razy na kilka - kilkanascie minut ból w ...odbycie :-( Nic innego mnie nie boli. Pierwszy raz taki ból mam? moze to hemoroidy?? Pamietam ze Madzielanek cos powisala o takim bolu.. Znów sie niepokoje :-( Naszczescie jutro wizyta..
 
reklama
Milagros, co za historia :-) A jak się widzieli na niedzielnym obiadku, to tatuś-gin nie mówił do Twojej koleżanki na pożegnanie- "jeszcze do Ciebie zajrzę"????!!!! :-D

Gotadora, jak masz czekać na swojego, to lepiej idź do tego Twojego kolegi. Wiem, że to krępujące, ale to zawsze lekarz. Ja chodzę do męża mojej koleżanki, co prawa, to nie gin, tylko endokrynolog. Na początku się krępowałam, ale teraz,
to już nie. W razie co, opieprzyć można, jak kolegę, a nie jak lekarza.
 
dziękuje dziewczyny, ale d..a blada, bo on jest w tym tygodniu, a potem na urlopie, a ja w tym tygodniu nie potrzebuje. Mam nadzieje,że mój dr mnie przyjmie w poniedziałek - zjawi się na jeden dzień z urlopu dla pilnych pacjentek, tylko,że ja nie jestem zapisana, a potem do 20 sierpnia nie ma już miejsc, chyba że on powie recepcjonistce że ma mnie wcisnąć, a po 20stym to i ten mój znajomy już wróci z urlopu, on ma póki co mało pacjentek, więc mam wieksza szansę, że się dostane bez piorytetów. Nie wiem co to będzie jak mnie doktor nie wciśnie gdzieś w grafik. A pewnie i teraz będa dzwonić pacjentki, więc jeszcze dłużej będzie zajęte. Normalnie super, duper
 
Hej dziewczyny,
Ja to chyba nadworną beksą zostanę. Rano buczałam bo moja córcia poradziła mi żebym pogodziła się z tatą i cytuję: czyli jak zwykle go przeprosiła a tato będzie już w dobrym humorze. No a potem moje maleństwo pojechało na działkę z dziadkami, strasznie płakała i martwiła się kto się zaopiekuje mamunią i Zuzią, jak tylko drzwi się za nią zamknęły to rozryczałam się jak bóbr:-( No to z towarzyszy niedoli został mi tylko pies, który też skomlał z żalu (tylko, że on płakał, że go nie zabrali).
Ja dzisiaj śmigam na wizytkę do Katowic, boje się strasznie co z Zuzią gadam cały czas do niej żeby okazało się, że wszystko jest w porządku. W nocy obudziły mnie bolesne skurcze, pewnie dostałam ich ze stresu. Pochodziłam trochę i ucichły więc mam nadzieję, że nie zacznę tfu tfu gdzieś na autostradzie rodzić. Żałuję, że mała ze mną nie jedzie bo miałabym z kim całą droge przegadać a tak to mogę jedynie sama do siebie gdać i za dużo myśleć. No nic puszczę sobie Lanę del Ray i pośpiewamy sobie trochę po drodze:tak: Proszę Was bardzo o kciuczki - ostatnio pomogły bo mała grzecznie obróciła się, mam nadzieję, że tym razem też usłyszę lepsze wieści niż poprzednio:tak:
Molla - całym serduchem jestem z Tobą, oby się udało dostać na wizytę i zobaczyć upragnione serduszko. Przekaż Twojemu maleństwu, że wirtualna ciocia bardzo go prosi o pokazanie się w całej okazałości i zademonstrowanie głośnego pikanka serduszka:tak:
Buziaczki dla Wszystkich
 
Kiwisia bede myslami z Toba i Zuzka :tak: napewno uslyszysz same dobre wiesci
A moze pogodz sie z mezem dla swietego spokoju niech Cie zawiezie na wizytke bo ryzyko troche zebys tak sama juz teraz jezdzila. Jak kolwiek wiem ze jestes dzielna i dasz rade:tak:

A cos dlugo sie Sznurki nie odzywa...:confused:??
 
reklama
Kiwisia ogromne kciuki zaciśnięte za Ciebie ,Zuzię i same dobre wiadomości&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!!!Jesteś bardzo dzielną i silną babką:tak:.
A twój mąż to kopala powinien dostać, bo choćby nie wiem jak obrażony to nie powinien swoich dziewczyn puszczać w taką podróż samych:wściekła/y:!!!!!
 
Do góry