reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Fuson-->>>wielkie kciukasy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ja po krótkim urlopie:) pogoda zmusiła nas do jego skrócenia, ale to nic.
Ikasia--> ja tez oprócz własnej małej oponki nie mam jeszcze brzusia, ale myślę, że to kwestia tygodni i wyskoczą nam brzuszki. Zresztą moja dzidzia miała 8 mm ostatnio na usg:) teraz pewnie jest większa i będzie rosnąć:) Musimy być cierpliwe:)
 
reklama
Ależ dzisiaj dziewczyny miałam miły telefon...zadzwonił dr R z Invimedu...mimo ze nie prowadzę u nich ciązy...nie mialam z nim kontaktu od transferu...ale zadzwonil, bo chciał się zapytac jak się czuję, i czy wszystko ok...i powiedziec ze trzyma kciuki...bardzo fajne:):):):)
 
Ikasiu, kliniki prowadza statystyki powodzen in vitro. Po jakims czasie po betach dzwonia bo chca wiedziec czy im sie udalo czy nie ;) ale ja wszedzie spisek wietrze ;))
 
Fusun ja także jestem z Tobą myslami i mocno wierze że się udało
Byłam na badaniach dzis i tez mnie mikło zaskoczyła moja klinika bo dano mi się tam położyc na 2 godz. między pobraniami krwoi. Juz po pierwszym miałam wychodzić a oni mi mówią że musze w klinice siedzieć.. na co ja ze siedziec mi nie wolno tak długo no to połozono mnie na kozetce w wolnym gabinecie. A glukoza nie jest wcale taka zła z cytryną.. Teraz czekam na wyniki....:-(
Miłego dzionka wszystkim życzę!
 
Aduś ja mam we wtorek glukozę, opinie zaraz wam wstawię po ;-)

EDIT:
Lawendowa miałam już się ciebie kiedyś pytać, co bierzesz w związku z Trombofilią??
U mnie robiąc badania genetyczne wyszła mutacja genu
MTHFR i muszę brać kwas foliowy w dawce 15 mg, Fraxiparine 0,3 i na początku Acard.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny,
Zgrzęda się ze mnie robi - ładna pogoda była to się uskarżałam, że za gorąco, ochłodziło się to znowu za zimno;-)
Trzcinka - ja będę rodzic SN (przynajmniej tak planuję). Ostatnio jak mi lek. powiedział, że mała się obróciła pupą w dół to nie wiem jak ostatecznie wyjdzie. Mam ogromną nadzieję, że jednak SN, to będzie mój drugi poród i wiem, że nie taki diabeł straszny:tak: Cesarka to jednak operacja, a cięcie jest w miejscu, które jest cały czas w ruchu - przypuszczam, że musi to dawac w kośc. Naturalny poród to też szybsze i naturalne obkurczanie się macicy i brzuszka (dla mnie to ważne bo ja już młódka nie jestem i elastycznośc mojego ciała pozostawia wiele do życzenia). Ja po dwóch operacjach mam na korpusie dwie duże blizny i nie chcę więcej, pamiętam też jak ciągnął i swędział mnie szew, potem nie wolno mi było nic nosic a jak tu przemieszczac sie z maluszkiem+pies+6 letnia córa gdy mieszka się na 3 piętrze bez windy:no: Chociaż sama jestem ogromnym zwolennikiem SN uważam, że kobieta powinna miec prawo wyboru SN czy CC bo to jej ciało i psychika i nikt nie powinien za nas decydowac.
Fusun - trzymam kciuki.
A ja dzisiaj kupiłam na allegro wózek dla mojej "mamusi nr 2" ;-)Córcia ma urodzinki 01.07 mam nadzieję, że jej się spodoba. Ja jestem w szoku bo przypomina prawdziwego X-Landera

WÓZEK DLA LALEK 4W1 SPACERÓWKA GONDOLA 6 KOLORÓW!! (3334162137) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
Dziewczyny czy wam wychodza podwyzszone leukocyty i neutrocyty ? bo mi znów tak :-(
Dziś w nocy obudzilam sie z bólem zeber z dolnej strony.. czyżby macica aż tak się podniosła?
 
Do góry