reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Aktualizacja u Oskaa i Agapl :-)

1. MISIA (4 lipiec) – córka Lidia
2. TRZCINKA (7 lipiec) - córka
3. COLETA (6-7 lipiec) – córka Lena
4. KWISIA (27 lipiec) – córka Zuzanna
5. MILIAA (14 sierpień) – syn Marcel
6. SZNURKI (20 sierpień) – syn
7. ELONA (21 sierpień) - córka
8. MADZIALENAK (28 sierpień) – syn Sebastian
9. KATE (11 wrzesień) – córka Hania
10. ADUŚ (26 wrzesień) – syn Maksymilian
11. PINGWINEK (28 wrzesień) - córka
12. SONY (18 październik) – syn Paweł
13. OSKAA (22 październik) – syn Adrian
14. GOTADORA (24 październik) – córka Marta i syn Mateusz
15. AGAPL (26 październik) – córka Victoria
16. MILAGORS (28 październik) - córka
17. AVOCADO (24 listopad) - córka
18. HOLA (27 listopad)
19. MALINUŚ (14 grudzień)
20. MARTKA (27 grudzień)
21. IKASIA (18 styczeń 2014)
22. MEMORIES (30 styczeń 2014)
23. DARII (2 luty 2014)
 
reklama
Fusun- trzymam kciuki za jutrzejsza bete !!!!

Agapl- super , ze wszystko dobrze i zazdroszcze, ze macie juz imie i to universalne.Ja sobie mysle, ze nasze dzieciatko moze czeka az sie zdecydujemy w koncu na jakas opcje imienia.

Misia - jak dasz rade informuj nas jak sytuacja sie rozwija.

Adus - z tym slodkim , to cos jest. Ja tez nigdy za bardzo sie nie objadalam a teraz nie moge sie powstrzymac, ale takie napady mam od 3 trymestru.

Dziekuje za wszyskie mile komentarze o naszym pojezdzie.
Madzialenak-
wozek jest polskiej firmy Jedo, model to fyn. Troszke sie obawialam tego bialego koloru ale cala tapicerke mozna sciagnac i wyprac w pralce, a ten bialy pas dookola jest skorzany wiec wystarczy przetrzec wilgotna szmatka. Ogolnie jestem z niego zadowolona. Planowalam co innego, ale pan polecil go w hurtowni i od razy przypadl mi do gustu. Duze pompowane kola, duza gondola, zwrotny. Mozna samemu tez dobrac kolor ramy i kolek. Jedyny minus to zamowilam inny model- fyn memo a w sklepie cos pokrecili i dostalam fyn classic. Nie chcialam juz robic klopotu rodzicom, bo nie bylo mnie juz w Polsce i zatrzymalam ten model. Ogolnie duzo kolezanek ma ten wozek i wszystkie sobie chwalily. |Cena tez przystepna. Mam nadzieje , ze sie spisze w praktyce.Tu wiecej o tych wozkach

..:: Jedo - wczytywanie ::..

Coleta- trzymam kciuki za szybkie rozwiazanie, wiem jak teraz sie czas ciagnie. Mam nadzieje, ze sama akcja sie rozkreci i unikniemy wywolywania. A bedziesz miala cc czy sn. Bo z tego co kojarze to wiekszosc dziewczyn cesarka. Ktos jeszcze bedzie rodzil sn??
 
Trzcinka ja nastawiam się na poród sn i mam nadzieję, że mi się uda :-)
Wózek naprawdę ładny a cena rzeczywiście przystępna.
 
Madzialenak- ja tez mam taka nadzieje, choc troche sie boje, za Mala jest slusznych rozmiarow. W sumie to nie mowili nam na usg, tylko z karty sobie sprawdzilam rozmair brzuszka i 11.06 wychodzilo juz 3300. Okaze sie jak wybije godzina zero :szok:

A my mielismy spotkanie a propo aktywnego porodu i polozna polecala rebozo. Polecali to jako jedna z form relaksu w czasie skurczy. Tym bardziej, ze tutaj kaza sie zglaszac do szpitala dopiero jak skurcze sa regurne i trawaja co najmniej 1 minute. Cwiczylismy to na sucho na tych zajeciach i jest calkiem przyjemne. Po drugie nie czuje sie ciezaru brzuszka. Jak to jednak zaznaczyla polozna w trakcie porodu mozna miec calkiem inne odczucia. Wklejam link moze sie komus przyda
https://www.youtube.com/watch?v=1p2cd2P63Q4

My robilismy te cwiczenia ktore sa od 2 minuty filmu, trzeba dobrze objac chusta brzuszek i jak sa skurcze partner delikatnie kolysze chusta. Kolezanka robila tak w trakcie porodu i zadowolona.
 
Madzialenak, ja również dziękuję za miłe pogaduszki przy pysznej kawusi. Fajnie było Was zobaczyć.

Trzcinka, wózek rewalka. Bardzo, bardzo mi się podoba. I jak widać wcale nie trzeba wydać nie wiadomo jakich pieniędzy, żeby mieć porządny wózek.
Madzialenak, ubiegła mnie z pytaniem, bo właśnie zastanawiałyśmy się dzisiaj, jakiej jest firmy.

Agapl, super, że imię wybrane. Takie dostojne, a dla Was symboliczne.

Misia, a co tam u Was?????
Nie dajesz żadnych znaków życia.
 
Fusun- trzymam kciuki!!!
ja pozostaję ponoć w szpitalu do porodu 2 lipca. Jest ok. Była nawet propozycja, że jutro mniewypuszczą, a. Już się zdenerwował i kazał się dopytywać, ile trzeba zapłacić za prywatny pobyt, ale chyba nie ma potrzeby, bo lekarze tego mojego łożyska też się boją. Położne nie chcą mnie na sn. Leżę na ... Porodówce.
MS ciekawostek wczoraj Lidka na usg 3400, przedwczoraj 4200, położna wymierzyła na 3800.

przedwczoraj Gosia utopiła ipada w wannie, więc nie mam nic poza komórką i kiepsko mi się pisze.
 
Coleta- trzymam kciuki za szybkie rozwiazanie, wiem jak teraz sie czas ciagnie. Mam nadzieje, ze sama akcja sie rozkreci i unikniemy wywolywania. A bedziesz miala cc czy sn. Bo z tego co kojarze to wiekszosc dziewczyn cesarka. Ktos jeszcze bedzie rodzil sn??

Ja będę miała CC. Na początku ciąży - tylko o CC myślałam, później - po zajęciach w szkole rodzenia myślałam sporo o sn, teraz znowu wróciliśmy do CC, także dlatego, że pojawiły się wskazania.
 
reklama
Do góry