reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Nie chcę panikować. Nie chcę czytać w necie za dużo. Bo na stronach różnie jest napisane. I tylko można sobie coś wkręcić.
Jutro mam wizytę i pewnie się wszystkiego dowiem. Zdążyłam się już popłakać, bo sama świadomość, że "znowu coś", rozkłada mnie na łopatki i w jednej sekundzie odechciewa się wszystkiego.

A to rozpoznanie:
ASC-H -atypowe komórki nabłonka płaskiego nie można wykluczyć HSIL
 
reklama
Lawendowy przy asc-h pewnie pobiorą ci wycinki do badania hisopatologicznego, które wcale nie musi potwierdzić, że to coś złego.Kochana nie panikuj, czasem są w cytologii pojedyncze komórki podejrzanie wyglądające, a zawsze lepiej sprawdzić w wycinkach.Nie martw się na zapas!
madzialenak super wieśći!
 
Witam Was dziewczynki,
podczytuję codziennie ale jakoś brak mi weny do pisania. Męczę się z bólem kręgosłupa od kilku dni i nie mam ochoty na nic. Od złości po bezsilność. A że od dziecka mam poważny z nim problem przypuszczałam, że w ciąży będzie najgorzej ale nie że aż tak.
Zdecydowałam dzisiaj się włączyć ponieważ też jak Madzialenak mam infekcję od dwóch miesięcy i ostatnio lekarz powiedział mi by wykupić kapsułki dopochwowe Lactovaginal. Biorę od trzech dni i powiem Ci, że jest o niebo lepiej pomimo stosowania maści Pimafucort. Kapsułki sprzedawane są bez recepty i tylko na bazie kwasu mlekowego więc w 100% można je stosować w ciąży. Miła Pani w aptece doradziła mi też by używać Lactacydu do podmywania też tego z kwasem mlekowym, w przezroczystej butelce, lekko zielonkawy. Pewnie każdemu pomaga co innego ale zawsze można popróbować jeśli nie szkodzi dzidziusiowi tylko może pomóc..
U mnie ostatnio po silnych bólach w boku okazało się, że były to przedwczesne skurcze. A że były mocne, lekarz kazał mi dużo odpoczywać i zero stresu by nie wywołać przedwczesnego porodu.. Przestraszyłam się i kontroluję każdy dzień ale przy moim trybie za dużo nie da się zmienić :)
lawendowy sen - Tobie życzę by wynik nie oznaczał nic strasznego. Masz naprawde pecha bidulko jak nie urok to ........ :) Ale głowa do góry, jesteś tak silna, że nie ma dla Ciebie przeszkód nie do pokonania..
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego wieczoru..
P.S. U mnie potwierdziło się drugi raz, że będzie córeczka!! Jestem przeszczęśliwa i jeszcze nie dowierzam że aż takie szczęście mnie spotkało :-):-):-):-)
 
Domat gratuluje córuni :-) to juz kolejna dziś na forum :tak: i uwazaj na te skurcze, lepiej odpoczywac i zapobiegac im.. Ja leze plackiem ze szwem min. do 34 tyg a wczesniej nie zdawalam sobie sprawy z tego jakie to zagrozenie... wazne ze wszystko na biezaco kontrolujemy wtedy ciezko cos przeeoczyc. Czy dpdstalas jakies leki, luteina, magnez albo nospe?
 
Aduś - dziękuję bardzo! Ja biorę Magnez 4 x dziennie już od początku ciąży, no i te skurcze zaczęły sie kiedy przestałam brać luteinę i duphaston wiec z powrotem biorę luteinę 2x2 i nospe 3x1. Od razu jak zaczęłam brać od nowa skurcze ustąpiły. Oby u Ciebie wszystko dobrze się skończyło, z tego co pamiętam na początku nie było najlepiej więc też nie możesz odsapnąć.. Bądź dobrej myśli, dzidziuś to czuje i na pewno zaczeka z wyjściem do dnia porodu, albo jeszcze przenosisz :)
 
Domat gratuluje córeczki :-) Życzę Ci, aby kręgosłup nie dokuczał Ci tak mocno ... mi również odezwał się stary ból w kręgosłupie, ale na szczęście nie dobija mnie codziennie ... dobrze,że szybko udało się uspokoić skurcze :-) pozdrawiam i trzymam kciuki za jak najmniej dolegliwości
 
Domat dziękuję za poradę, jutro zakupię sobie te globulki. Serdecznie gratuluję Tobie córeczki, pamiętam jak kiedyś pisałaś, że marzysz o dziewczynce i jak widać marzenia się spełniają :tak: Odpoczywaj dużo aby skurcze nie pojawiły się ponownie.
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Madzialenak, bardzo się cieszę,ze u Was wszystko dobrze.Sebus widzę ładnie rośnie ,super!

To mamy na forum wysyp coreczek :) gratuluje avocado i domat

Lawendowy,zmartwilam się Twoim wynikiem ale wierze,ze lekarz temu szybko zaradzi. Trzymam mocno kciuki.

Miłego dnia!!!
 
Do góry