reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczynki ja kwas foliowy biorę ze względu na kiepskie wyniki krwi...a żeby żelazo lepiej się wchłaniało to kwas foliowy dodatkowo się bierze...:)wcześniej brałam też tylko na samym początku...potem odstawiłam....no a teraz muszę znów...:)
 
reklama
Witam wszystkich
No to i ja moge dolaczyc do tego grona.
Powiedzcie dziewczyny jakie leki bralysci po udanym trasferze bo ja ciagle biore 3x1 duphaston i 3x1 no-spa. (mialam crio na cyklu calkowicie naturalnym i klinika nie dala mi zadnych lekow) te zaczelam brac na wlasna reke. Nie bardzo wiem kiedy ewentualnie powinnam przestac lub przynajmniej zredukowac dawke?:confused: Jak myslicie?
 
iniiia ja w domku dogorewam:)Mam leżec tylko ale same wiecie że w domu się nie da....a to siku...to do lodówki...to ktoś dzwoni do drzwi....Mam za mało wód płodowych:(cały czas było oki...i nagle mniej...wprawdzie nie poniżej normy ale na granicy....dzisiaj mam właśnie o 16.30 badanie kontrolne tych wód po dwutygodniowym leżeniu i piciu wody:(:(I mam stracha....bo to mi grozi przedwczesnym porodem gdyby wód ubywało nadal.....Także trzymajcie za mnie kciuki!!!!!!!!!!
gkvip2505
No u mnie tego było multum ale ja nie jechałam na cyklu naturalnym...:(więc zupełnie inaczej...przez jakiś czas brałam estrofem, encorton....potem nadal wcinałam witaminy plus luteina dopochwowa w dużych dawkach...i najdłuzej zastrzyki Fragmin....
 
gkvip2505 Witaj,napewno najważniejsze to jaj już bierzesz duphaston to go nie odstawiaj czasami na swoją rękę.Ja biorę 2x duphaston,3x nospa, 3x lutinus,1 i pół tabl.na dobę encortonu.Duphaston nie zaszkodzi napewno, ja w pierwszej ciąży długo go brałam po ukradku:),synka mam zdrowego
 
Szarlotka mam nadzieję, że jednak tych wód nie będzie za mało i spokojnie donosisz, ale jak leżenie to leżenie ;/, a w domu wiadomo... Daj znać co i jak po badaniu, koniecznie! U mnie też bez rewelacji, ale może jeszcze ze 3 tygodnie pochodzę, a potem na 100% leżenie... dzidzia jest bardzo nisko i szyjka niestety zaczęła się skracać. Ja jutro ma wizyte więc też coś więcej się dowiem.

Co do leków po ivf to ja brałam 3x duphaston do 14tc, 3x luteine do 18tc, 3x estrofen do 7tc i kwas foliowy do 18tc, a tak od 10tc dodatkowo witamy, od 14tc magnez i tak od 17tc biorę 1x jod. Jod chyba przepisują teraz profilaktycznie ze względu na wybuch tych elektrowni atomowych w Japonii, jak nie zapomnę to zapytam mojego gina jutro.
 
Hej babeczki! Długo tu nie zaglądalam ...dzisiaj mam wizyte i usg mamy sie dowiedziec ktu mnieszka w moim brzuszku :-) mam nadzieje, ze babolki sie pokaza haha..u nas wszystko dobrze..czuje sie super...objawy minęły z I trymestrem haha..

Ptencer mocno trzymam kciuki i juz gratuluje bo pewnie masz juz laseczki obok siebie...oj jak fajnie rodzic naturalnie dwojeczke..ciekawe czy mi to bedzie dane..

Szarlotka oby Ci przybyło tych wód..mocno trzymam kciuki!!

Trzymajcie sie dziewczyny!!
 
No to babeczki...było miło:(...jutro mam się stawić w klinice...wód ubyło jeszcze bardziej...Mały rośnie i przybrał na wadze od poprzedniego pomiaru, ale niestety z wodami cyrk....Także jutro rano stawiam się w klinice...nie wiem na jak długo...laptopa zabieram ale też nie wiem czy pozwolą włączyć...:)Trzymajcie kciuki za mojego małego księcia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry