reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Szarlotka trzymaj się dzielnie, na pewno wszystko będzie dobrze! Syneczek niech się posłuch cioć z forum i przede wszystkim mamusi i zostanie jeszcze kilka tygodni w brzuszku!
Sciskam mocno i mocno trzymam kciuki za Was!
 
Hej babeczki:):):)
Piszę ze szpitala...neta mam ale rzadko włączam żeby pigułek nie wkurzać....a więc tak...wód wcale nie jest mniej....okazało się po badaniu w klinice że jest tyle samo co 2 tygodnie temu....także z wodami luzik...mały rośnie....łożysko już nie jest przodujące...wsio oki...ale...... uwaga wczoraj badało mnie 2 lekarzy, przedwczoraj dwóch...i wszyscy mówili że szyjka super trzyma i długa....dzisiaj jakiś rano był inny i stwierdził że krótka!!!! I mam brać Fenoterol 3 x dziennie.....zadzwoniłam do swojej lekarki i ona w szoku była....Ja sie zastanawiam grubo nad braniem tego leku...bo ja mam i problemy sercowe i jaskrowe zmiany...i puls wysoki...a tego nie wolno wtedy brać...a na lekarzu nie zrobiło to wrażenia....Sama moja prowadząca proponuje jak sie da...to nie brać.....ponoć Fennoterol wycofują w Polsce powoli a tu jeszcze panuje średniowiecze...nie wspomnę o warunkach!!!!!!!!!!!!!!!!Klinika kurde!!!
Buziaki dla wszystkich , do 3 listopada tu posiedzę.....
 
dziewczyny

oczywiscie ja ze swojej strony czekam na te pierwsze ruchy ale poki co nic nie czuje - wiem, jeszcze moze troche czasu mam. ale sie zastanawiam czy pewne pozycje sa lepsze niz inne zeby te pierwsze ruchy poczuc. Lezenie? siedzenie? czy co?
jak to bylo u was?
 
lolitko niby mowia,ze trzeba zjesc cos,najlepiej slodkiego i polezec na lewym boku:baffled: Nie wiem czy to dziala,bo nie probowalam.W moim przypadku bylo to tak...wrocilam do domku wieczorem,umylam sie i polozylam do lozka.Maz juz spal kolo mnie,a ja po cichu ogladalam jakis film w tv,lezalam na plecach i nagle poczulam kop kop.Zamaralam w bezruchu i czekalam dalej.Nagle znowu kop kop ;-) No i bylo to jakos 21-22tc,wiec sie troche naczekalam na te pierwsze kopniaczki:tak:


No a u mnie zaczal sie 36 tc:-) Czuje sie dobrze.Brzuszek sie obnizyl,szybko sie mecze ale tak naprawde nie mam na co narzekac...a no moze jedno,znalazlam na dole brzucha rozstepy.Narazie male i nie duzo,no ale zaczal sie 9 miesiac ciazy,wiec i tak moja skora dlugo wytrzymala;-) Powiem,ze mam troche dola,bo myslalam,ze moze uda mi sie ich uniknac:baffled: No ale nie ja pierwsza i nie ostatnia.Bede chociaz miala pamiatke po ciazy :tak: Narazie 12 kg do przodu,a na liczniku rowno 80kg :sorry2:

Pozdrawiam mamuski i udanej niedzieli.


Ps.Ciekawe jak tam Ptencer z dziewczynkami ? :happy:
 
Lolitka.
Jeszcze troche wczesnie na pierwsze ruchy. My w pierwszej ciazy mamy silniejsze miesnie brzucha ,przez co poczujesz na bank kolo 19-20-21 tygodnia. nie stresuj sie wiec kochana jeszcze. Potem juz bedzie caly czas. Jeszcze troszke.
 
Lolitko ja poczułam pierwsze ruchy w 15 tyg ale przy 2 czesti ruchy sa szybciej..najpierw było takie prezenie i wypinanie a teraz to juz pukanie i bardzo czesto w roznych miejscach haha..pierwsze poczułam jak lezałam na plecach oglądajac tv haha
 
reklama
no ja czekam cierpliwie. mialam dzis usg znowu i synus ma sie dobrze. bryka tak ze lekarka sie smiala non stop. wystawil fiutka na calego i mam mega duze zdjecie 3D samych okolic intymnych - stoi pionowo na calego :)))))
trudno bylo zdjecia zrobic bo non stop sie machal. kopal tez niewasko - na 4D wyraznie widac i mysle ze to kwestia max 2 tygodni jak bede wsio czula. to usg niemal polowkowe bylo - lekarka mila i zrobila niemal wszystkie testy jak pryz polowkowym (ktore i tak bede miala swoja droga za 11 dni juz). wszystko jest ksiazkowo i co ciekawe, nie wiedzialam ze juz na tym etapie moga sprawdzic czy jest zajecza warga czy nie. cale szczescie synus wsio ok.....

w ciagu tych 2 tygodni mam kurna 6 wizyt ! 2 razy scana, raz serce (mam problemy z sercem i sprawdzaja cyz moge rodzic w normalnym szpitalu czy musza mnie do specjalistycznego wysylac), sonda serca (fuuuj, bedzie nieprzyjemnie. polykamy kamerka i beda ogladac aorte czy nie za bardzo oslabiona), endokrynolog i spotkanie z polozna.
normalnie prawie zyje w szpitalu:)
 
Do góry