reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Lolitko ,gratuluje zdrowiutkiego synka. cudowne wiadomosci. No i duzo samozapracia zycze prze tych niezbyt fajnie brzmiacych badaniach. no ale czego sie nie robii..
 
reklama
A ja Mialam isc dzis do poloznej,ale zadzwonila,ze jest chora i nie wiadomo kiedy wroci.No ale udalo mi sie zalatwic od razu wizyte u lekarza,wiec jestem po kontroli.
Z synkiem wszystko ok.Serduszko 144 uderzen,lezy glowka w dol,wiec juz jest gotowy do wyjscia ;-) Moje cisnienie tylko do bani bo 90/60,ale to akurat przypuszczalam,bo od rana czulam sie slabo.Zawroty glowy,szum w uszach i akcje na zemdlenie...ale przez caly dzien jakos trzymam sie na nogach. Brzuszek sie obnizyl,ciagnie w dol,takie dziwne uczucie,ale jak najbardziej prawidlowe jak na tym etapie ciazy. Nastepna wizyta za 2 tygodnie :tak:

No a synek to maly lobuziak:-)Takie rzeczy mi w brzuchu wyprawia,ze sama nie raz nie dowierzam,ze to mozliwe:-D A jak auto prowadze,to juz wogole wypina i wypycha sie na maksa ;-)Czyzby nie lubil jezdzic autem?:-p O a teraz mi wlasnie pod zebra wlazi...i wez tu kobieto polez spokojnie na sofie,nie da sie :-)
 
kot - dobrze ze sie wszystko prawidlowo uklada no i w koncu twoja kolej nadchodzi na wielki dzien. a cisnienie masz ok - lepiej takie niz za wysokie. ja tez zawsze mam niskie cisnienie i sie ciesze. moze to spada ponizej 60 czesto ale taki juz moj urok
 
Hellow Kochane!
Mam pytanko chyba Ty Szrlotko ze względu na Twój zawód będziesz wiedziała. Dostałam wczoraj fenoterol i isoptin, bo twardniej mi macica... Ja tak mam niemal od początku ciąży, ale jakoś zawsze jak gin mnie badał to macica była miękka, a wczoraj akurat trafił na moment... i w końcu mi uwierzył... i od razu takie leki.
Wiem, że fenoterol nie szkodzi dziecku, ale ten isoptin to inna bajka... czy powinnam go brać? Czy nie dam rady bez tego isoptinu?
 
Witajcie dziewczyny, tak nieśmiało do Was zaglądnęłam, ale nie mogłam się powstrzymać. Fajnie Was tu wszystkie "widzieć" . Czas leci nieubłaganie a tak niedawno by się wydawało wszystkie zaczynałyście. Bardzo Wam zazdroszę ale jednocześnie kibicuję mocno. Ściskam Was i całuje:-) Powodzenia.
 
*Meg* miło, że się odzywasz... a kiedy planujesz kolejne podejście? To będzie pełna procedura czy masz może mrożaki? Przepraszam jeśli pisałaś o tym na innych forach i teraz musisz się powtarzać, ale rzadko jakoś wchodzę na inne fora ;/. Buziaki i trzymam mocno kciuki za Ciebie!
 
iniia - ja niestety nie wiem wiec nie pomoge...

a tak wogole to co uwas ? jakos ostatnio wsio ucichly.

ptencer, kwiatek - opowiadajcie jak tam sie blizniacze mamy maja
 
Witam dziewczyny

Czy mogę przyłączyć się do Was?

Lolitka200 dziękuję


Dziewczyny mam pytanko, czy któraś z Was brała clexane oraz czy któraś z Was miała odstawiony clexane w 8 tygodniu????
Ja jestem po wizycie w dniu wczorajszym, dzidziunia rośnie dobrze, tylko troszkę boję się odstawić tak wcześnie clexane.
 
Ostatnia edycja:
reklama
agulkak nie wiem,wiec nie pomoge.Ja bralalm tylko Crinone i to tylko 2 tyg.po transferze,no i sie udalo. Dla mnie te leki w Polsce to czysta magia,bo tutaj nic nie daja i ciaza albo sie utrzyma,albo nie :baffled:

No i faktycznie,cisza tu u nas mamuski :-p Jesienna handra nas dopadla czy co? ;-)


To ja napisze,ze u mnie ok:tak: Czuje sie dobrze.Maluch jeszcze sie kreci,acz kolwiek ma juz malo miejsca w brzuszku. Nawet pokaze Wam mojego brzuchola,a co tam...w koncu jest czym sie chwalic :-p Przytylam jakies 12-13kg wiec nie jest tak zle.Teraz wlasnie zajadam ciacha maslane do kawy.Oczywiscie maluch obudzil mnie o 6 rano,najpierw siedzial na pecherzu a potem zaczal domagac sie sniadania,wiec musialam wstac i cos zarzucic na mase :-) U mnie juz 37 tc :szok: Alez mi zlecialo !!!!
Zobacz załącznik 406192
 
Do góry