reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny starszakow pomozcie.Moja Misia nie chce byc odpieluchowana.Lat 2 i 5miechow i dupa.Niby sama umoe zdkac apodnie o ja podciagnac-ostatnio jest mega samodzielna szok😱 mowoc mowi sisiu kupa ale noe ze chce.Pielichy noe chce zakladac przewaznie jest to walka.Ale jak sadzam na nocnik to nic nie daje bo usiadzie na doslownie 2 sekundy i koniec.Od razu mowie ksiazeczki o sikaniu odpadaja ona zlosci sie na sam pomysl czyyania jej czegokolwiek.Myslalam o nakladce na sedes ze moze tak ale wczoraj nie znalazlam,bede szukac.Kircze juz mlodsze dzoeci u niej w zlobku odpoelichowane a ona ...no coz😪 boje soe robic cos przez sile zeby zaparc sie nie nabawila.
 
reklama
Dziewczyny starszakow pomozcie.Moja Misia nie chce byc odpieluchowana.Lat 2 i 5miechow i dupa.Niby sama umoe zdkac apodnie o ja podciagnac-ostatnio jest mega samodzielna szok😱 mowoc mowi sisiu kupa ale noe ze chce.Pielichy noe chce zakladac przewaznie jest to walka.Ale jak sadzam na nocnik to nic nie daje bo usiadzie na doslownie 2 sekundy i koniec.Od razu mowie ksiazeczki o sikaniu odpadaja ona zlosci sie na sam pomysl czyyania jej czegokolwiek.Myslalam o nakladce na sedes ze moze tak ale wczoraj nie znalazlam,bede szukac.Kircze juz mlodsze dzoeci u niej w zlobku odpoelichowane a ona ...no coz😪 boje soe robic cos przez sile zeby zaparc sie nie nabawila.
mówię to jako mama 3 latka, u nas dopiero miesiąc przed 3 urodzinami się udało
 
Dziewczyny starszakow pomozcie.Moja Misia nie chce byc odpieluchowana.Lat 2 i 5miechow i dupa.Niby sama umoe zdkac apodnie o ja podciagnac-ostatnio jest mega samodzielna szok😱 mowoc mowi sisiu kupa ale noe ze chce.Pielichy noe chce zakladac przewaznie jest to walka.Ale jak sadzam na nocnik to nic nie daje bo usiadzie na doslownie 2 sekundy i koniec.Od razu mowie ksiazeczki o sikaniu odpadaja ona zlosci sie na sam pomysl czyyania jej czegokolwiek.Myslalam o nakladce na sedes ze moze tak ale wczoraj nie znalazlam,bede szukac.Kircze juz mlodsze dzoeci u niej w zlobku odpoelichowane a ona ...no coz😪 boje soe robic cos przez sile zeby zaparc sie nie nabawila.
wg mnie - no stress. Ma czas. Moje obie odpieluchowane tuz przed 3 urodzinami (jedna 2 miesiace przed, druga rowno miesiac przed). I bardzo sie ciesze, ze poczekalam, bo poszlo szybko i sprawnie. Na razie niech sie oswaja. Nie zmuszaj.
Pomijajac juz, ze to najgorszy mozliwy termin na odpieluchowanie, bo nie unikniesz wypadkow, a przebranie calego dziecka lacznie z butami w srodku zimy w Pl to przeciez masakra. Daj sobie spokoj, skoro ona nie chce. Odpieluchujesz na Wielkanoc 😬
 
Ale dawno mnie tu nie było !!! Dziewczyny wpadam do Was z nowiną. Szymuś będzie w czerwcu starszym bratem 🥹
Byłam w pl kilka tyg temu i poszłam na rutynowa kontrol do ginekologa bo miesiączki mega niereguralne a ten mnie zaczyna badać i mówi ,że w ciąży jestem i pęcherzyk ciążowy jest 🤯 2tyg temu bylo serduszko, teraz jest ok 9tc 🥹 ciągle jestem w szoku, niedowierzam i boję się cholernie 😑 🥹
ooo jaaaaa! No to niezle kwiatki 😬
Jaka bedziesz miec roznoce wieku?
Gratulacje!!!
 
Ale dawno mnie tu nie było !!! Dziewczyny wpadam do Was z nowiną. Szymuś będzie w czerwcu starszym bratem 🥹
Byłam w pl kilka tyg temu i poszłam na rutynowa kontrol do ginekologa bo miesiączki mega niereguralne a ten mnie zaczyna badać i mówi ,że w ciąży jestem i pęcherzyk ciążowy jest 🤯 2tyg temu bylo serduszko, teraz jest ok 9tc 🥹 ciągle jestem w szoku, niedowierzam i boję się cholernie 😑 🥹
Gratulacje ;))
❤❤❤❤❤.
Będzie dobrze. Organizm po ciąży, to zaskoczy ;)
Będziemy tu trzymać kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.
 
ooo jaaaaa! No to niezle kwiatki 😬
Jaka bedziesz miec roznoce wieku?
Gratulacje!!!
Szymuś jest z wrzesnia a brat/ siostra( chociaż przeczuwam brata😉 ) ma termin na czerwiec więc nie będzie pełnego roku różnicy . Super różnica patrząc na relacje z moim rodzeństwem ale wiem ,że nie będzie łatwo a wręcz mnie to na chwilę obecną przeraża bo młody zaczyna się odpalać a był taki spokojniutki 😂
 
Szymuś jest z wrzesnia a brat/ siostra( chociaż przeczuwam brata😉 ) ma termin na czerwiec więc nie będzie pełnego roku różnicy . Super różnica patrząc na relacje z moim rodzeństwem ale wiem ,że nie będzie łatwo a wręcz mnie to na chwilę obecną przeraża bo młody zaczyna się odpalać a był taki spokojniutki 😂
niech moc bedzie z Toba zatem😬😬😬🤯
 
Szymuś jest z wrzesnia a brat/ siostra( chociaż przeczuwam brata😉 ) ma termin na czerwiec więc nie będzie pełnego roku różnicy . Super różnica patrząc na relacje z moim rodzeństwem ale wiem ,że nie będzie łatwo a wręcz mnie to na chwilę obecną przeraża bo młody zaczyna się odpalać a był taki spokojniutki 😂
a Szymon nie urodził się rok temu? Wiec wydaje mi się ze chyba niecałe 2 lata różnicy 🤔🤔
 
reklama
Do góry