reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny jaki mój synek zrobił się mobilny.
Załatwienie własnych potrzeb powiem wam mocną gimnastyka.
Czy wszystkie maluchy mają skłonności do autodestrukcji🙈🙈.??? I ile trwa taki etap bo nie Wiem czy leki na serce brać 🤣
my mamy skończone 12mcy i nie dam rady załatwić swoich potrzeb w samotności jak nie śpi 🤣. A siedzenie na krześle bez niego na kolanach też odpada 🤣
 
reklama
Dziewczyny jaki mój synek zrobił się mobilny.
Załatwienie własnych potrzeb powiem wam mocną gimnastyka.
Czy wszystkie maluchy mają skłonności do autodestrukcji🙈🙈.??? I ile trwa taki etap bo nie Wiem czy leki na serce brać 🤣
te czasy odeszły już w niepamięć, mój ma 3 lata a nie ma dnia żeby czegoś sobie nie zrobił. Teraz ćwiczy swoje nogi i skacze dosłownie ze wszystkiego. Matka musisz odpuscic to się nazywa rozwój 😅
 
Dziewczyny jaki mój synek zrobił się mobilny.
Załatwienie własnych potrzeb powiem wam mocną gimnastyka.
Czy wszystkie maluchy mają skłonności do autodestrukcji🙈🙈.??? I ile trwa taki etap bo nie Wiem czy leki na serce brać 🤣
To zależy jaki ci się egzemplarz trafił😜. Kajtek codziennie próbuje się unicestwić wiec wiesz😂
 
Dziewczyny jaki mój synek zrobił się mobilny.
Załatwienie własnych potrzeb powiem wam mocną gimnastyka.
Czy wszystkie maluchy mają skłonności do autodestrukcji🙈🙈.??? I ile trwa taki etap bo nie Wiem czy leki na serce brać 🤣
moja 3 latka wlasnie zaczela jezdzic na 2 kolowej chulajnodze, takiej dla 5-6 latkow 😉
Fikolki z sofy na dywan - chleb powszedni. Ostatnio trenuje zeskakiwanie ze schodow (przynajmniej 3 schodek) 🤦🏻‍♀️
Mam przeczucie, ze u niej nie skonczy sie nigdy 🤪
 
moja 3 latka wlasnie zaczela jezdzic na 2 kolowej chulajnodze, takiej dla 5-6 latkow 😉
Fikolki z sofy na dywan - chleb powszedni. Ostatnio trenuje zeskakiwanie ze schodow (przynajmniej 3 schodek) 🤦🏻‍♀️
Mam przeczucie, ze u niej nie skonczy sie nigdy 🤪
To widzę Ze etap mamy podobny 🤣🤣 mój tez odkrył ze nożna robić fikołki na głowie
 
Dziewczyny jaki mój synek zrobił się mobilny.
Załatwienie własnych potrzeb powiem wam mocną gimnastyka.
Czy wszystkie maluchy mają skłonności do autodestrukcji🙈🙈.??? I ile trwa taki etap bo nie Wiem czy leki na serce brać 🤣
mój chrześniak siadał na nocnik
wstawał z niego
sikał obok
i zaglądał do nocnika :D

najgorsze jak czai się za zasłonką lub firanką :eek::eek:

rodzice oczywiście też sie nie załatwili
ciocia - czytaj ja - też nie - nie ma jak to zbiorowe sikanie
 
To byś się z moim mężem nadawała. Ostatnio jak mały miał temperaturę niecałe 38 stopni, to go pytałam czy już mam po pogotowie dzwonić czy cierpliwie poczeka aż lek zacznie działać 🤦‍♀️😂😂.
Ja próbowałam zabezpieczać kanty taka pianka jak @nieagatka pokazała, ale mój szogun ją jakims cudem odklejał, gryzł, i szarpał🤦‍♀️. Miałam też takie jakby przezroczyste kuleczki na rogi ale też skubany przy nich grzebał, aż je odkleił🤷‍♀️.
A co do otwierania szafek to najlepsze jest takie coś zawieszane na uchwyty. Mam też jakieś przyklejane ale one są średnie
dodam i swojego dopłacam 😂okazja 😂
 
reklama
Ale dawno mnie tu nie było !!! Dziewczyny wpadam do Was z nowiną. Szymuś będzie w czerwcu starszym bratem 🥹
Byłam w pl kilka tyg temu i poszłam na rutynowa kontrol do ginekologa bo miesiączki mega niereguralne a ten mnie zaczyna badać i mówi ,że w ciąży jestem i pęcherzyk ciążowy jest 🤯 2tyg temu bylo serduszko, teraz jest ok 9tc 🥹 ciągle jestem w szoku, niedowierzam i boję się cholernie 😑 🥹
aaaaaa uwielbiam ❤️❤️❤️❤️
 
Do góry