reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Jprdl pierwszy dzień w pracy i wróciłam z rykiem od rodziców . Mała jak weszłam do mieszkania tak się cieszyła a mi serce na milion kawałków się rozrywa ja nie wiem jak Ty @nieagatka po krótszym czasie oddałaś dziewczynki bo krótszy macierzyński albo Ty @fredka84 mogłaś się cieszyć z powrotu do pracy 🙉fakt nie zabiłam żadnego klienta ale w samochodzie rozkleilam się totalnie nie mówiąc o domu 😏
 
reklama
Jprdl pierwszy dzień w pracy i wróciłam z rykiem od rodziców . Mała jak weszłam do mieszkania tak się cieszyła a mi serce na milion kawałków się rozrywa ja nie wiem jak Ty @nieagatka po krótszym czasie oddałaś dziewczynki bo krótszy macierzyński albo Ty @fredka84 mogłaś się cieszyć z powrotu do pracy 🙉fakt nie zabiłam żadnego klienta ale w samochodzie rozkleilam się totalnie nie mówiąc o domu 😏
ja musiałabym oddać jak miał 3,5 miesiąca (a dokładnie 10tyg) bo tyle trwał mój maciezynski No ale kombinowalam
 
Jprdl pierwszy dzień w pracy i wróciłam z rykiem od rodziców . Mała jak weszłam do mieszkania tak się cieszyła a mi serce na milion kawałków się rozrywa ja nie wiem jak Ty @nieagatka po krótszym czasie oddałaś dziewczynki bo krótszy macierzyński albo Ty @fredka84 mogłaś się cieszyć z powrotu do pracy 🙉fakt nie zabiłam żadnego klienta ale w samochodzie rozkleilam się totalnie nie mówiąc o domu 😏
Boziu:( to jeszcze wspaniale ze poszla do dziadkow… a nie do żłoba… dla mnie to tez okropne na samą myśl… ale przywykniecie… bedzie lepiej.. tak jak z odstawieniem cyca - ja tez plakalam…
 
Boziu:( to jeszcze wspaniale ze poszla do dziadkow… a nie do żłoba… dla mnie to tez okropne na samą myśl… ale przywykniecie… bedzie lepiej.. tak jak z odstawieniem cyca - ja tez plakalam…
A właściwie czemu już odstsawiłaś od cycka ? W sensie chciałaś czy musiałaś?😜 Ja planuję odstawić po roczku małej ale jest mi jej tak żal już na samą myśl....
 
Jprdl pierwszy dzień w pracy i wróciłam z rykiem od rodziców . Mała jak weszłam do mieszkania tak się cieszyła a mi serce na milion kawałków się rozrywa ja nie wiem jak Ty @nieagatka po krótszym czasie oddałaś dziewczynki bo krótszy macierzyński albo Ty @fredka84 mogłaś się cieszyć z powrotu do pracy 🙉fakt nie zabiłam żadnego klienta ale w samochodzie rozkleilam się totalnie nie mówiąc o domu 😏
ej ale co - cieszyla sie, bo sie stesknila, bo kocha mame. Nic zlego sie jej nie dzialo w tym czasie, tesknota to dobre, zdrowe uczucie 😁 Pomysl, ze teraz masz mniej czasu z nia wiec bardziej go docenisz.
Dasz rade Mama, pierwsze dni zawsze sa bardzo trudne, placz, niech uchodza z Ciebie emocje 😘
 
Boziu:( to jeszcze wspaniale ze poszla do dziadkow… a nie do żłoba… dla mnie to tez okropne na samą myśl… ale przywykniecie… bedzie lepiej.. tak jak z odstawieniem cyca - ja tez plakalam…
a w czym konkretnie pobyt u Dziadkow jest lepszy od zlobka? Ze dziecko siedzi ze starszymi osobami, ktore na nie chuchaja i dmuchaja, zamiast spedzsc czas z rowniesnikami stymulujac swoj rozwoj?
 
a w czym konkretnie pobyt u Dziadkow jest lepszy od zlobka? Ze dziecko siedzi ze starszymi osobami, ktore na nie chuchaja i dmuchaja, zamiast spedzsc czas z rowniesnikami stymulujac swoj rozwoj?
Wydaje mi się że to bardziej chodzi o świadomość rodziców że dziecko jest z bliską nam osobą, którą zna. Łatwiej niektórycm oddać pod opiekę osobie bliskiej z otoczenia, niż obcym kobietom 🙃
 
Wydaje mi się że to bardziej chodzi o świadomość rodziców że dziecko jest z bliską nam osobą, którą zna. Łatwiej niektórycm oddać pod opiekę osobie bliskiej z otoczenia, niż obcym kobietom 🙃
no pewnie latwiej, ale jakos tak nie rozumiem demonizowania zlobka. Fajna placowka to wyksztalcone opiekunki wspierajace rozwoj + kontakt z rowiesnikami.
Pomijajac juz, ze oddawanie dziecka na caly dzien codziennie dziadkom to kosmos, przeciez oni jakies swoje zycie tez maja… Taka moja perspektywa…
 
Jprdl pierwszy dzień w pracy i wróciłam z rykiem od rodziców . Mała jak weszłam do mieszkania tak się cieszyła a mi serce na milion kawałków się rozrywa ja nie wiem jak Ty @nieagatka po krótszym czasie oddałaś dziewczynki bo krótszy macierzyński albo Ty @fredka84 mogłaś się cieszyć z powrotu do pracy 🙉fakt nie zabiłam żadnego klienta ale w samochodzie rozkleilam się totalnie nie mówiąc o domu 😏
Praca jest fuj, no ale niestety jak trzeba to trzeba . Myślę że z każdym dniem będzie lepiej. Masz to szczęście, że malutka ma super opiekę.
 
reklama
Do góry