reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
ej ale co - cieszyla sie, bo sie stesknila, bo kocha mame. Nic zlego sie jej nie dzialo w tym czasie, tesknota to dobre, zdrowe uczucie 😁 Pomysl, ze teraz masz mniej czasu z nia wiec bardziej go docenisz.
Dasz rade Mama, pierwsze dni zawsze sa bardzo trudne, placz, niech uchodza z Ciebie emocje 😘
oby było dobrze w sumie musi bo niestety z racji kredytu nie ma innej możliwości 🤦
 
no pewnie latwiej, ale jakos tak nie rozumiem demonizowania zlobka. Fajna placowka to wyksztalcone opiekunki wspierajace rozwoj + kontakt z rowiesnikami.
Pomijajac juz, ze oddawanie dziecka na caly dzien codziennie dziadkom to kosmos, przeciez oni jakies swoje zycie tez maja… Taka moja perspektywa…
tak wstrzymani są troszkę z pracą ale jakoś musimy się przekulac do września w sierpniu Grzesiek ma urlop także myślę że jakoś uciagniemy a raczej moi rodzice uciągną. Troszkę sprawę komplikują teraz naświetlania taty bo to codziennie no ale dobrze że ta mama jeszcze jest 🥹
 
no pewnie latwiej, ale jakos tak nie rozumiem demonizowania zlobka. Fajna placowka to wyksztalcone opiekunki wspierajace rozwoj + kontakt z rowiesnikami.
Pomijajac juz, ze oddawanie dziecka na caly dzien codziennie dziadkom to kosmos, przeciez oni jakies swoje zycie tez maja… Taka moja perspektywa…
Zgadzam się. Uważam że żłobek mega rozwija dzieci.
 
Jprdl pierwszy dzień w pracy i wróciłam z rykiem od rodziców . Mała jak weszłam do mieszkania tak się cieszyła a mi serce na milion kawałków się rozrywa ja nie wiem jak Ty @nieagatka po krótszym czasie oddałaś dziewczynki bo krótszy macierzyński albo Ty @fredka84 mogłaś się cieszyć z powrotu do pracy 🙉fakt nie zabiłam żadnego klienta ale w samochodzie rozkleilam się totalnie nie mówiąc o domu 😏
Ja przez chyba pierwsze dwa tygodnie codziennie ryczlaam w domu że małego do żłobka dalam, wiec u nnie tez za ciekawie nie było 🙆‍♀️🤣. Chcialam iść do pracy a jednocześnie żal mi go było oddawać do obcych. Ja na szczęście miałam wielkie wsparcie w ciociach ze żłobka i teraz widzę jaka to była dobra decyzja. Odżyłam wśród ludzi a o małym nawet nie wspomnę jaki się rozumny❤️. Jak znajdziesz dobry zlobek to tutaj podzielam zdanie @nieagatka , dziadek i babcia przegrywają w przedbiegach. Serio dziewczyny tak uważam. Ja mogłam zostawić malego teściowej ale nie chciałam. Tam Kajtek nauczył by się zrec słodycze, oglądać bajeczki i obsługiwać telefon🤦‍♀️. A u nas w żłobku zdrowe ( w miarę) jedzenie, żadnych słodyczy, kreatywne zabawy polaczone z nauką, spacery❤️
 
reklama
a w czym konkretnie pobyt u Dziadkow jest lepszy od zlobka? Ze dziecko siedzi ze starszymi osobami, ktore na nie chuchaja i dmuchaja, zamiast spedzsc czas z rowniesnikami stymulujac swoj rozwoj?
Podpisuje się pod tym rękami i nogami. No chyba że ktoś ma tak kreatywnych i wyczesanych dziadków 😜
 
Do góry