reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Mamuśki kochane, byłam dziś na wizycie (zaczęliśmy 14tc) i moja gin nie chciała określać płci, bo mówi, że nie widać czy jest opadnięte czy podniesione to "coś" między nogami więc nie chce strzelać i wróżyć, i że maluszek ma jeszcze 2tyg żeby wykształcić narządy płodne. Ale może któraś z Was miała podobne zdjęcie i już wiem co będzie 😀

Zobacz załącznik 1116224

Zobacz załącznik 1116225

Zobacz załącznik 1116226
Może po prostu poczekaj? Może nie warto się nastawiać. U mnie miała być dziewczynka, w 16 tyg okazała się chłopcem :)
 
reklama
Może po prostu poczekaj? Może nie warto się nastawiać. U mnie miała być dziewczynka, w 16 tyg okazała się chłopcem :)


Ja naprawdę chcę żeby było zdrowe, chcę szczęśliwie donosić i urodzić bez względu na płeć, ale mój mnie tak męczy, ciekawe jajo strasznie z tego mojego Mężulka. I jak wczoraj pani doktor nie chciała wróżyć to zaraz było "wrzuć na forum, może któraś coś podobnego miała". I gadaj z takim 😜

@Liliana87 mojego ostatnio naszło na księgę imion, i Hania mu się spodobała, tylko stwierdził że jak niewyraźnie krzyknie do którejś, to przybiegniemy obie 😂 (bo ja jestem Ania)
 
Ja naprawdę chcę żeby było zdrowe, chcę szczęśliwie donosić i urodzić bez względu na płeć, ale mój mnie tak męczy, ciekawe jajo strasznie z tego mojego Mężulka. I jak wczoraj pani doktor nie chciała wróżyć to zaraz było "wrzuć na forum, może któraś coś podobnego miała". I gadaj z takim [emoji12]

@Liliana87 mojego ostatnio naszło na księgę imion, i Hania mu się spodobała, tylko stwierdził że jak niewyraźnie krzyknie do którejś, to przybiegniemy obie [emoji23] (bo ja jestem Ania)
Hania to piekne imię, ale podobno straszne z nich cholery;) Mamy jedna w rodzinie, czort nie z tej ziemi. A ostatnio jak bylam u gin to położna się mnie pytała jakie imiona ewentualnie i jak wymienilam to babka się odezwała z kolejki,że ma Hanie i jest niedobra! Ze wszystkie Hanie takie są hahahah;)
Rzeczywiście możecie obie reagować na wołanie ;) A słyszałam tez,że nie raz się tak zdarza, ze rodzice mają wybrane imię A dzidziolek wychodzi na świat, patrzą i daja mu zupełnie inne imie;) dobrze,że mamy jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji ;)
 
Hania to piekne imię, ale podobno straszne z nich cholery;) Mamy jedna w rodzinie, czort nie z tej ziemi. A ostatnio jak bylam u gin to położna się mnie pytała jakie imiona ewentualnie i jak wymienilam to babka się odezwała z kolejki,że ma Hanie i jest niedobra! Ze wszystkie Hanie takie są hahahah;)
Rzeczywiście możecie obie reagować na wołanie ;) A słyszałam tez,że nie raz się tak zdarza, ze rodzice mają wybrane imię A dzidziolek wychodzi na świat, patrzą i daja mu zupełnie inne imie;) dobrze,że mamy jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji ;)

Hanie są kochane 😍 ja uwielbiam wszystkie Hanie jakie znam 😁 są z nich takie amigowce trochę, ale są po prostu życiowo zaradne 😁

Anię to są dopiero diabły wcielone 😂 😂 niewarte, uparte, fochate itd 😂 😂
 
Hania to piekne imię, ale podobno straszne z nich cholery;) Mamy jedna w rodzinie, czort nie z tej ziemi. A ostatnio jak bylam u gin to położna się mnie pytała jakie imiona ewentualnie i jak wymienilam to babka się odezwała z kolejki,że ma Hanie i jest niedobra! Ze wszystkie Hanie takie są hahahah;)
Rzeczywiście możecie obie reagować na wołanie ;) A słyszałam tez,że nie raz się tak zdarza, ze rodzice mają wybrane imię A dzidziolek wychodzi na świat, patrzą i daja mu zupełnie inne imie;) dobrze,że mamy jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji ;)

Hanie są kochane 😍 ja uwielbiam wszystkie Hanie jakie znam 😁 są z nich takie amigowce trochę, ale są po prostu życiowo zaradne 😁

Anię to są dopiero diabły wcielone 😂 😂 niewarte, uparte, fochate itd 😂 😂
 
Hanie są kochane 😍 ja uwielbiam wszystkie Hanie jakie znam 😁 są z nich takie amigowce trochę, ale są po prostu życiowo zaradne 😁

Anię to są dopiero diabły wcielone 😂 😂 niewarte, uparte, fochate itd 😂 😂
Na mnie maz już od dłuższego czasu wolą Jadzka corcie chcemy nazwać Jagoda więc może w końcu mi odpuści i będzie miał swoją Jadzke bo tak tez zdrabniaja.Hania mi się podoba ale jest już w rodzinie
 
Hanie są kochane [emoji7] ja uwielbiam wszystkie Hanie jakie znam [emoji16] są z nich takie amigowce trochę, ale są po prostu życiowo zaradne [emoji16]

Anię to są dopiero diabły wcielone [emoji23] [emoji23] niewarte, uparte, fochate itd [emoji23] [emoji23]
My też mamy Hanię w rodzinie i jest z niej szogun [emoji16]
Za to wszystkie Anki jakie znam to raczej szare myszki, bardzo spokojne [emoji4]
 
Na mnie maz już od dłuższego czasu wolą Jadzka corcie chcemy nazwać Jagoda więc może w końcu mi odpuści i będzie miał swoją Jadzke bo tak tez zdrabniaja.Hania mi się podoba ale jest już w rodzinie
A jak z wymowa Jagoda po francusku? Są w stanie to ogarnąć? Bo tu "j" na początku wyrazu czyta się jak "h" więc od razu takie imiona odrzuciłam.
 
U mnie było widać płeć już w 9Tc :)
Aktualnie 24+5 i potwierdzone u 3 różnych lekarzy. Myślę, że najwięcej zależy od sprzętu, od lekarza też dużo, ale mniej. Pani Dr która mi mówiła już w 9Tc, że widać wystający wyrostek płciowy powiedziała, że jeszcze wcześnie i mi potwierdzi w 12Tc i się okazało, że dobrze widziała i chłopak 😉

Dziewczyny a ja mam pytanie od wczoraj z sutków sączy mi się siara żółto-pomarańczowa z wodą... Wczoraj w okolicy sutków zamoczyło mi bluzkę, myślałam że to jednorazowa akcja, ale jednak dziś powtórka.
Powiedzcie czy jak włożę to stanika zwykle gaziki to będzie ok? Szkoda mi wkładek laktacyjnych, zresztą tego nie jest na tyle dużo, a z drugiej strony nie chce kilka razy dziennie zmieniać bluzki (w domu chodzę bez biustonosza).
Właśnie tak się ostatnio zastanawiałam czy ta siara to musi się sączyć u każdej ? U mnie leci 32 TC i póki co nic....
 
reklama
Do góry