reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Cześć Mamuśki ☺

Jestem tu nowa. W wielkim skrócie, problem wspólny ( i mąż i ja nie działamy jak powinniśmy), za nami 2nieudane IUI i pierwsze udane podejście na świeżaczku z pierwszej stymulacji😍 transfer 22.02.2020 😍 termin porodu wg usg - 09.11.2020.
Zaczęliśmy 14tc, dziś dostałam tel. od pani genetyk, że prenatalne wyszły super, wszystko z maluszkiem bardzo ok i wyniki takie, że nie ma się do czego przyczepić 😍 (robiliśmy tylko pappa na NFZ)
 
reklama
Cześć Mamuśki [emoji5]

Jestem tu nowa. W wielkim skrócie, problem wspólny ( i mąż i ja nie działamy jak powinniśmy), za nami 2nieudane IUI i pierwsze udane podejście na świeżaczku z pierwszej stymulacji[emoji7] transfer 22.02.2020 [emoji7] termin porodu wg usg - 09.11.2020.
Zaczęliśmy 14tc, dziś dostałam tel. od pani genetyk, że prenatalne wyszły super, wszystko z maluszkiem bardzo ok i wyniki takie, że nie ma się do czego przyczepić [emoji7] (robiliśmy tylko pappa na NFZ)
Jednak udało się ogarnąć? ;)
 
Nie musisz mieć 2 zakładek. Ja mam w jednej i obserwuje kilka wątków, wchodzisz w wątki obserwowane i tam widać które obserwujesz i klikasz na ten który chcesz isc

Ja się aż tak nie zagłębiałam, ale dziękuję za podpowiedź 😉

Lista na wyprawkę już zrobiona? ☺Od czego zaczynacie?
 
Ja się aż tak nie zagłębiałam, ale dziękuję za podpowiedź [emoji6]

Lista na wyprawkę już zrobiona? [emoji5]Od czego zaczynacie?
Ja zaczynałam od oglądania wózków i fotelików, bo to największy wydatek. Siedziałam godzinami w internecie i po połówkowych najpierw kupilam jedno, później drugie, potem lozeczko, monitor oddechu i tak dalej - te najdroższe zakupy rozkładałam w czasie, żeby aż tak nie poczuc. I wiadomo w międzyczasie tona ciuszków i innych pierdółek [emoji4]
 
Ja zaczynałam od oglądania wózków i fotelików, bo to największy wydatek. Siedziałam godzinami w internecie i po połówkowych najpierw kupilam jedno, później drugie, potem lozeczko, monitor oddechu i tak dalej - te najdroższe zakupy rozkładałam w czasie, żeby aż tak nie poczuc. I wiadomo w międzyczasie tona ciuszków i innych pierdółek [emoji4]
Ja tak samo na początek fotelik i wózek, potem łóżeczko no i na koniec małe ciuszki 😜 niby mam już wystarczająco ale nie mogę się oprzeć jak widzę coś ładnego 😉
 
Ja tak samo na początek fotelik i wózek, potem łóżeczko no i na koniec małe ciuszki [emoji12] niby mam już wystarczająco ale nie mogę się oprzeć jak widzę coś ładnego [emoji6]
Do mnie kurier przychodził codziennie [emoji2358][emoji16]
Teraz został mi Bujak i laktator. Mam 3 tyg żeby zamówić. Reszta niby jest.
 
reklama
Mamuśki kochane, byłam dziś na wizycie (zaczęliśmy 14tc) i moja gin nie chciała określać płci, bo mówi, że nie widać czy jest opadnięte czy podniesione to "coś" między nogami więc nie chce strzelać i wróżyć, i że maluszek ma jeszcze 2tyg żeby wykształcić narządy płodne. Ale może któraś z Was miała podobne zdjęcie i już wiem co będzie 😀

IMG_20200506_230917.jpg


IMG_20200506_230856.jpg


IMG_20200506_230852.jpg
 
Do góry