reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Mamuśki kochane, byłam dziś na wizycie (zaczęliśmy 14tc) i moja gin nie chciała określać płci, bo mówi, że nie widać czy jest opadnięte czy podniesione to "coś" między nogami więc nie chce strzelać i wróżyć, i że maluszek ma jeszcze 2tyg żeby wykształcić narządy płodne. Ale może któraś z Was miała podobne zdjęcie i już wiem co będzie 😀

Zobacz załącznik 1116224

Zobacz załącznik 1116225

Zobacz załącznik 1116226
Miałam trafnie określoną płeć bardzo wcześnie bo na pierwszych prenatalnych. Niestety lekarz dokładnie nie wyjaśnił o co chodzi tylko zapytał czy wiem co tam się kluje. Jak zobaczyłam to stwierdziłam że na pewno chłopak , a ten mi walnął że dziewczynka :)
Wpisz w google mamaginekolog określenie płci na USG, ona tam jakieś zdjęcia i wyjaśnienia wrzucała.
 
reklama
Miałam trafnie określoną płeć bardzo wcześnie bo na pierwszych prenatalnych. Niestety lekarz dokładnie nie wyjaśnił o co chodzi tylko zapytał czy wiem co tam się kluje. Jak zobaczyłam to stwierdziłam że na pewno chłopak , a ten mi walnął że dziewczynka :)
Wpisz w google mamaginekolog określenie płci na USG, ona tam jakieś zdjęcia i wyjaśnienia wrzucała.
Mi tłumaczył na prenatalnych, że jak "cypelek" calkiem prosty to dziewczynka A jak na końcu zagięty to chłopak. Ale ja nie potrafię ze zdjęcia stwierdzić jaki jest. I tak jestem w szoku tak wyraźnych zdjęć;) Ja jak poszlam w 16+5 I przyłączyła na 3D to nic nie było widać. Stwierdziła, że za grube przepływy. Nie wiem czy ona nie umiała czy rzeczywiście nie chciał się obraz wyklarowac.
 
Mamuśki kochane, byłam dziś na wizycie (zaczęliśmy 14tc) i moja gin nie chciała określać płci, bo mówi, że nie widać czy jest opadnięte czy podniesione to "coś" między nogami więc nie chce strzelać i wróżyć, i że maluszek ma jeszcze 2tyg żeby wykształcić narządy płodne. Ale może któraś z Was miała podobne zdjęcie i już wiem co będzie [emoji3]

Zobacz załącznik 1116224

Zobacz załącznik 1116225

Zobacz załącznik 1116226
Ja nie mam pojęcia. Zdjęcia niby wyraźne, więc trochę dziwne, że lekarzowi to nic nie powiedzialo, ale ja się nie znam więc może to złudzenie, że wyraźne :)
Musisz poczekać, myślisz nad imionami? :)
 
Mamuśki kochane, byłam dziś na wizycie (zaczęliśmy 14tc) i moja gin nie chciała określać płci, bo mówi, że nie widać czy jest opadnięte czy podniesione to "coś" między nogami więc nie chce strzelać i wróżyć, i że maluszek ma jeszcze 2tyg żeby wykształcić narządy płodne. Ale może któraś z Was miała podobne zdjęcie i już wiem co będzie 😀

Zobacz załącznik 1116224

Zobacz załącznik 1116225

Zobacz załącznik 1116226
Wpisz sobie wyrostek płciowy. Tu na zdjeciach niestety tego nie ma. Mi na prenatalnych lekarz w Gdyni na podstawie tego określił plec i tak juz bylo.
 
Ja nie mam pojęcia. Zdjęcia niby wyraźne, więc trochę dziwne, że lekarzowi to nic nie powiedzialo, ale ja się nie znam więc może to złudzenie, że wyraźne :)
Musisz poczekać, myślisz nad imionami? :)

Tak, dla chłopaka od zawsze wiemy że będzie Igor albo Wiktor, a z dziewczynką jest brak porozumienia, bo mąż chciał koniecznie Lidię a ja koniecznie Sylwię. Ale ostatnio jest światełko w tunelu, że będzie kompromis i jak będzie dziewczynka to będzie Hania 😁

A u Was jakie pomysły na imiona?

A pani doktor stwierdziła, że na jej oko się dopiero kształtuje i nie będzie strzelać w ciemno i że może na wizycie 14.05 coś się uda więcej zobaczyć.

A zdjęcia zawsze takie ładne wyraźne mi robi jako rekompensatę dla męża, że nie może ze mną wejść 😘
 
Wpisz sobie wyrostek płciowy. Tu na zdjeciach niestety tego nie ma. Mi na prenatalnych lekarz w Gdyni na podstawie tego określił plec i tak juz bylo.

Nasz maluszek potrafi tylko zadkiem świecić, nie ma opcji żeby mu/jej zrobić zdjęcie z profilu, próbowała na wszystkie sposoby, dlatego nie chciała strzelać jaka to płeć 😉
 
Tak, dla chłopaka od zawsze wiemy że będzie Igor albo Wiktor, a z dziewczynką jest brak porozumienia, bo mąż chciał koniecznie Lidię a ja koniecznie Sylwię. Ale ostatnio jest światełko w tunelu, że będzie kompromis i jak będzie dziewczynka to będzie Hania [emoji16]

A u Was jakie pomysły na imiona?

A pani doktor stwierdziła, że na jej oko się dopiero kształtuje i nie będzie strzelać w ciemno i że może na wizycie 14.05 coś się uda więcej zobaczyć.

A zdjęcia zawsze takie ładne wyraźne mi robi jako rekompensatę dla męża, że nie może ze mną wejść [emoji8]
A tak, faktycznie kiedyś pisałaś o tych imionach. Wiktor mi się też bardzo podoba.
Ja mam w domu Lilke dla wszystkich Lili, a teraz będzie Inés - Inka [emoji4]
 
U mnie było widać płeć już w 9Tc :)
Aktualnie 24+5 i potwierdzone u 3 różnych lekarzy. Myślę, że najwięcej zależy od sprzętu, od lekarza też dużo, ale mniej. Pani Dr która mi mówiła już w 9Tc, że widać wystający wyrostek płciowy powiedziała, że jeszcze wcześnie i mi potwierdzi w 12Tc i się okazało, że dobrze widziała i chłopak 😉

Dziewczyny a ja mam pytanie od wczoraj z sutków sączy mi się siara żółto-pomarańczowa z wodą... Wczoraj w okolicy sutków zamoczyło mi bluzkę, myślałam że to jednorazowa akcja, ale jednak dziś powtórka.
Powiedzcie czy jak włożę to stanika zwykle gaziki to będzie ok? Szkoda mi wkładek laktacyjnych, zresztą tego nie jest na tyle dużo, a z drugiej strony nie chce kilka razy dziennie zmieniać bluzki (w domu chodzę bez biustonosza).
 
Tak, dla chłopaka od zawsze wiemy że będzie Igor albo Wiktor, a z dziewczynką jest brak porozumienia, bo mąż chciał koniecznie Lidię a ja koniecznie Sylwię. Ale ostatnio jest światełko w tunelu, że będzie kompromis i jak będzie dziewczynka to będzie Hania [emoji16]

A u Was jakie pomysły na imiona?

A pani doktor stwierdziła, że na jej oko się dopiero kształtuje i nie będzie strzelać w ciemno i że może na wizycie 14.05 coś się uda więcej zobaczyć.

A zdjęcia zawsze takie ładne wyraźne mi robi jako rekompensatę dla męża, że nie może ze mną wejść [emoji8]
Fajna masz tą Panią doktor;)
Mój mezus tez chce Hanie jak będzie dziewczynka. Ale jak już wiesz, na tapecie jest jeszcze Lilka i Helcia;) w życiu bym nie pomyślała,że wybór imienia to taka ciężka sprawa [emoji1787]
 
reklama
U mnie było widać płeć już w 9Tc :)
Aktualnie 24+5 i potwierdzone u 3 różnych lekarzy. Myślę, że najwięcej zależy od sprzętu, od lekarza też dużo, ale mniej. Pani Dr która mi mówiła już w 9Tc, że widać wystający wyrostek płciowy powiedziała, że jeszcze wcześnie i mi potwierdzi w 12Tc i się okazało, że dobrze widziała i chłopak [emoji6]

Dziewczyny a ja mam pytanie od wczoraj z sutków sączy mi się siara żółto-pomarańczowa z wodą... Wczoraj w okolicy sutków zamoczyło mi bluzkę, myślałam że to jednorazowa akcja, ale jednak dziś powtórka.
Powiedzcie czy jak włożę to stanika zwykle gaziki to będzie ok? Szkoda mi wkładek laktacyjnych, zresztą tego nie jest na tyle dużo, a z drugiej strony nie chce kilka razy dziennie zmieniać bluzki (w domu chodzę bez biustonosza).
Jasne, będzie ok :)
 
Do góry