reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Właśnie tak się ostatnio zastanawiałam czy ta siara to musi się sączyć u każdej ? U mnie leci 32 TC i póki co nic....
Nooo i w końcu wyjdzie, że poczytuje 🤦🏼‍♀️😂

Ja jestem jeszcze lepsza .. mi siara leci od 14-16 tc 🤔 ale tak minimalnie. Zastyga na sutku. Aaa dziewczyny Wy to „usuwacie” bo ja nie jestem wstanie umyć sutka, umarła bym chyba .. mogę trochę poskubać jak już jest zastygnięte 🤷🏼‍♀️
 
Nooo i w końcu wyjdzie, że poczytuje 🤦🏼‍♀️😂

Ja jestem jeszcze lepsza .. mi siara leci od 14-16 tc 🤔 ale tak minimalnie. Zastyga na sutku. Aaa dziewczyny Wy to „usuwacie” bo ja nie jestem wstanie umyć sutka, umarła bym chyba .. mogę trochę poskubać jak już jest zastygnięte 🤷🏼‍♀️
Na tym forum jestem na bieżąco 😜 o kurde to faktycznie szybko Ci zaczęła lecieć, ale jak widać reguły nie ma 😉
 
Nooo i w końcu wyjdzie, że poczytuje 🤦🏼‍♀️😂

Ja jestem jeszcze lepsza .. mi siara leci od 14-16 tc 🤔 ale tak minimalnie. Zastyga na sutku. Aaa dziewczyny Wy to „usuwacie” bo ja nie jestem wstanie umyć sutka, umarła bym chyba .. mogę trochę poskubać jak już jest zastygnięte 🤷🏼‍♀️
U mnie tez zastyga na sutku. U mnie działa płatek kosmetyczny i ciepła woda 😊 od kilkunastu tygodni tak mam
 
reklama
Do góry