reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

No właśnie u mnie terminów nie ma ... Nie chce mi sie nawet tego komentowac :(.

Co sie stalo, ze w szpitalu sie znalazłyście? Napisałas , ze to nic powaznego, ale przy takim malym dziecku dobrze, ze jestescie pod opieka specjalistow.
Jesteśmy bo przedluza sie jej zoltaczka i w POZ narobili paniki, a okazuje się że to najprawdopodobniej "zoltaczka mleka kobiecego" a ze Tosia jest bardzo cycowa to bilirubina spada jej wolniej...ale poziom bilirubiny nie jest mega wysoki zeby jej jakos zagrazac, do 3mca powinno jej minac
 
reklama
Dziewczyny a kiedy zaczełyście dawać większą butelkę? Tą 260 ml? Ona ma smoczek 2 i nie wiem jak szybko to leci.
My mamy duza butelkę. Ale oni mu teraz pija mlejo 1x dziennie przed spaniem wieczornym 180 ml. Smoczek ciągle mamy 1 jak przeszłam na 2 to Filip tak szybko pil ze mi normalnie wymiotowal mlekiem. Wiec teraz się boje przejść na większy. A narazie ten smoczek im nie przeszkadza ze to mleko tak pomalutku leci, lepiej sie wyciszaja przed spaniem [emoji1]
 
My zyjemy i mamy sie świetnie tfu tfu tfu .
Z efektów ubocznych tylko moja sra,,,ka jak narazie. Wroziła na podłoge raczkuje bawi sie jje normalnie temperatury brak .
My jesteśmy ciagle na 2 .
Na duzej butelce jestem gdzie od 4 m ( łatwiej mi sie mleko miesza) mimo ze ona zjada 150 mleka to jje z duzej butelki .
Bilans 9 miesieczniska ( 8 korygowanych)
Waga 8.880
Wzrost 72.5
Aaaaa sa nowe wytyczne na meningokoki wstawię Ci potem @nieagatka może Ci sie Przyda .
A z rzeczy zlych złamal mi sie stelaż wózka.....
Puscił na spawie ......niech to h.....
 
Ostatnia edycja:
@nieagatka
1536157103930278638088190253009.jpg
 

Załączniki

  • 1536157103930278638088190253009.jpg
    1536157103930278638088190253009.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 403
My zyjemy i mamy sie świetnie tfu tfu tfu .
Z efektów ubocznych tylko moja sra,,,ka jak narazie. Wroziła na podłoge raczkuje bawi sie jje normalnie temperatury brak .
My jesteśmy ciagle na 2 .
Na duzej butelce jestem gdzie od 4 m ( łatwiej mi sie mleko miesza) mimo ze ona zjada 150 mleka to jje z duzej butelki .
Bilans 9 miesieczniska ( 8 korygowanych)
Waga 8.880
Wzrost 72.5
Aaaaa sa nowe wytyczne na meningokoki wstawię Ci potem @nieagatka może Ci sie Przyda .
A z rzeczy zlych złamal mi sie stelaż wózka.....
Puscił na spawie ......niech to h.....
Piękne wymiary:)
Dobrze, że po szczepieniu wszystko ok.
 
Dziękujemy, dobrze. Była dzisiaj w żłobku, ale trochę krócej.
Pielęgniarka która dziś jej dawała szczepionke mowiła ze miała bliźniaka ale złapał meninkokoki B i umarł w 33 dż .Mimo ze spali w 1 łóżeczku zachorował tylko on .
Mówiła ze najbardziej poddane sa dziecko 0-3 lata
Od 3 de 16 mniej
A staruchy rzadko.
Bo ja sie dziś pytałam no szczepie dziecko ok ale ani ja ani stary nie jesteśmy zaszczepieni.....
Mowi ze ta sama szczepionka 2 dawki dla dorosłego ( chodź prawdopodobienstwo ze zachowujemy jest minimalne w porównaniu do dzieci)
 
reklama
My zyjemy i mamy sie świetnie tfu tfu tfu .
Z efektów ubocznych tylko moja sra,,,ka jak narazie. Wroziła na podłoge raczkuje bawi sie jje normalnie temperatury brak .
My jesteśmy ciagle na 2 .
Na duzej butelce jestem gdzie od 4 m ( łatwiej mi sie mleko miesza) mimo ze ona zjada 150 mleka to jje z duzej butelki .
Bilans 9 miesieczniska ( 8 korygowanych)
Waga 8.880
Wzrost 72.5
Aaaaa sa nowe wytyczne na meningokoki wstawię Ci potem @nieagatka może Ci sie Przyda .
A z rzeczy zlych złamal mi sie stelaż wózka.....
Puscił na spawie ......niech to h.....
No co Ty!! Reklamuj!!
 
Do góry