reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Przesrame bo musze ho wysłac na moj koszt i potem odesłac na moj koszt ....
Bede myśleć co to zrobić. Jak sie nazywał ten sklep gdzie kupowałysmy ? Po zapimniałam....
Poszedł cały spaw normalnie odczepiła sie cala rurka a w drugiej jest dziura .....
No wysylasz na Twoj koszt (35€ GLSem) i potem ja bym walczyla o zwrot tych kosztow tez.
Sklep zdaje sie Dino, ale moze probuj bezposrednio u producenta i to np na fejsie, w wiadomosci publicznej.
Ja tak zrobilam z Medela i w 2dni mialam nowy laktator mimo, ze moj kupilam na ebayu [emoji38][emoji38]
 
No właśnie u mnie terminów nie ma ... Nie chce mi sie nawet tego komentowac :(.

Co sie stalo, ze w szpitalu sie znalazłyście? Napisałas , ze to nic powaznego, ale przy takim malym dziecku dobrze, ze jestescie pod opieka specjalistow.
A obdzwonilas wszystkie placówki? u nas na wyjście dostaje się wykaz gdzie można zrobić bo w szpitalu tez jest różny czas oczekiwania. Ale tak szczerze ja bym poszła w ten 8 +5
 
A jak jej sie żlobek podoba ?
Nie podoba się jej. Nie chce tam spać. Pani przekonywała mnie, że zadziała fenomen grupy, ale nie zadziałał. Jak opiekunki mówią, że teraz czas snu i dzieci idą do zaciemnionego pokoju to wpada w histerię. Fenomen grupy zadziałał na jedzenie i podobno je bardzo ładnie i sama otwiera buzię. Je nawet dokladki.
Szkoda mi jej, bo czeka na moje przyjście, wracamy do domu i zdarza się jej dopiero położyć spać.
Mam nadzieję, że przekona się do żłobka, bo nie mamy innej opcji opieki.
 
Nie podoba się jej. Nie chce tam spać. Pani przekonywała mnie, że zadziała fenomen grupy, ale nie zadziałał. Jak opiekunki mówią, że teraz czas snu i dzieci idą do zaciemnionego pokoju to wpada w histerię. Fenomen grupy zadziałał na jedzenie i podobno je bardzo ładnie i sama otwiera buzię. Je nawet dokladki.
Szkoda mi jej, bo czeka na moje przyjście, wracamy do domu i zdarza się jej dopiero położyć spać.
Mam nadzieję, że przekona się do żłobka, bo nie mamy innej opcji opieki.
Biedula ...
Myślę za sie zaadoptuje tylko czasu jej trzeba . Napewno to dla Ciebie ciężkie ( myślę ze bardziej niz dla niej)
Super ze niejadek pieknie jje mam nadzieję ze niebawem zacznie pieknie lulac .
 
A to w jednym miejscu możesz tylko zrobić? Ja wychodząc ze szpitala dostałam liste 6 miejsc gdzie mogę zrobić bioderka i owsze nie wszedzie był termin. Ale dostałam się bez problemu i równo 6tyg Marcelina miala jak szłam.

Niestety u mnie w okolicy nie ma zbyt wiele miejsc do wyboru :(. Dziś będzie położna na wizycie to dopytam czy to nie problem jeśli pójdziemy chwilę później.
 
A obdzwonilas wszystkie placówki? u nas na wyjście dostaje się wykaz gdzie można zrobić bo w szpitalu tez jest różny czas oczekiwania. Ale tak szczerze ja bym poszła w ten 8 +5

Ja rodziłam w Warszawie, ale mieszkam gdzie indziej. Szpital nie dawał ani skierowania na badanie ani wykazu miejsc gdzie można je zrobić. W mojej okolicy są dwie placówki w ktorych można zrobić na NFZ i jedna w ktorej prywatnie. Dzis porozmawiam o tym z polozna...
 
reklama
Jesteśmy bo przedluza sie jej zoltaczka i w POZ narobili paniki, a okazuje się że to najprawdopodobniej "zoltaczka mleka kobiecego" a ze Tosia jest bardzo cycowa to bilirubina spada jej wolniej...ale poziom bilirubiny nie jest mega wysoki zeby jej jakos zagrazac, do 3mca powinno jej minac
Oj to mam nadzieję że zaraz wyjdziecie. Współczuję tego szpitala,ja po porofzi3 myślałam że się w nim wukoncze co mówiąc o tym żeby znowu wrócić tam z dzieciątkiem. Trzymajcie się dzielnie
 
Do góry