reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny czy Wasi mężowie wstają w nocy do dzieci? Ja mam bardzo lekki sen i zawsze się pierwsza budzę jak tylko Bianka zacznie stekać. Mój M ma potem pretensje, że go nie obudziłam. Ale ja nie mam sumienia go budzić bo wiem, że musi rano wstać do pracy.
U nas tak długo jak się budzili w nocy to razem wstawalismy.
 
reklama
Nadrobilam Was dziewczyny ale było ciężko. Tydzień mnie nie było i takie zaległości . Byliśmy teraz nad morzem, nasze pierwsze wspólne wakacje [emoji7]
IMG_20180807_101420.jpg
IMG_20180807_101848.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180807_101420.jpg
    IMG_20180807_101420.jpg
    100,1 KB · Wyświetleń: 506
  • IMG_20180807_101848.jpg
    IMG_20180807_101848.jpg
    120,5 KB · Wyświetleń: 513
reklama
chodziło mi o to, że in vitro jest wzglednym wskazaniem do cc, czyli takim do rozważenia. Ja osobiście byłam bardzo za porodem naturalnym i w chwili obecnej przechodzę kryzys emocjonalny po słowach mojego ginekologa, który twierdzi, ze nie urodze naturalnie i wiele się może wydarzyc przy tak dużym dziecku, wg usg ponad 4 kg w 40 hbd, szyjka wciąż nie jest przygotowana, wiec nie wiadomo kiedy porod mógłby się zacząć. Oczywiście mam wybór moge spróbować, tylko czy warto podejmować to ryzyko.

Miałam pisać,ze ja cc i mały ponad 4 kg ale Ty juz rozpakowana i to naturalnie. [emoji6]Gratulacje!


Mam pytanko do dziewczyn po cc. Kuoowalyscie jakies specjalne opatrunki na rane czy potem w domu naklejalyscie zwykle plastry? Czego uzywakyscie na ranę czy tylko octanisept? Wiem ze jak rana już bedzie zagojona dobrze to bede ja smarowax wit d400 przez co blizna staje sie mniej widoczna ale to gdzies 4-6 tygodni po ale jak o rane dbac wczesniej

Opatrunek zdjęli mi po 2 dniach( zaglądali tam cały czas czy wszystko ok) potem dali do mycia manusan( żel antybakteryjny)7 dni po zdjecie szwow( tak jak u Ewunka wyciągnięcie nitkę- nic nie boli [emoji6]) i nosisz majtki siatecKowe( kup spodenkowe z wysokim stanem) w domu jesCE trochę te siatecKowe nosiłam a pózniej juz normalne tylko tez takie większe. Teraz naklejam plastry sytri cone i chyba wybiorę sie do fizjo na masaże blizny bo mam dość zgrubiała i to są chyba zrosty ☹️

Dokladnie tak. To byl specjalny opatrunek, mozna bylo go moczyc i sie nie odklejal. Rana sie super goila. Teraz 16 miesiecy pozniej mojej blizny prawie nie ma
Zobacz załącznik 887017

Ej [emoji7] cudo! Ja mam jesCze napuchnięta i dopiero czucie wraca no i jest dość twarda ☹️

Zobacz załącznik 887147
Po 8 m wyglada tak ( w majtkach sie chowa ) a ta kreska wyżej po laparo 2 lata temu . Już sie miałam D smarować cała hi hi hi

BardO ładne te blizny [emoji1305]Dajecie mi nadzieje!

Dziewczyny jakie leki na przeziębienie można brać przy kp? Czy tylko takie jak w ciąży? Coś mnie rozkłada i modlę się, żebym małej nie zaraziła.

Ostatnio słyszałam E przy kp można wszystko tylko lekarze sie boja przepisywać.
Ja sama brałam, heviran, ibuprom- konskie dawki( nawał) i sudafed. Ale najlepiej herbatka, wit c, imbir [emoji6]
 
Do góry