reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja chce chociaż 3 msc ale nie wiem czy ogarnę.
@ludek mała na Twoim mleku śpi całą noc?? O której i ile zjada??
Moje jadły co 3 godziny ale teraz widzę że robią się wcześniej głodne:p
Wiesz różnie to bywa. Na wieczór często już idzie mm bo już brakuje mojego ale czasem i moje idzie na dobranoc. Według mnie po każdym mleku śpi dobrze po 3 miesiącu [emoji5] Ale teraz naraz potrafi zjeść nawet 200-220 ml [emoji41]
Moja je różnie, czasem i 5 godzin nie chce jeść a czasem po 2 znowu głodna ale w nocy słodko śpi [emoji6]
 
reklama
To zalatw sobie receptę na ta wit d400-to sa kapsulki. Trzeba ta zawartosc wycisnąć i tym smarowac-blizna staje sie jasniejsza. Ja na sobie jeszcze nie testowalam ale polecila mi to bardzo dobra znajoma ktorej córka miala operacje nogi i okropna blizne od stopy do kolana
A Ty piszesz o tych co sie noworodkom podaje? te twist on ?
 
A Ty piszesz o tych co sie noworodkom podaje? te twist on ?
Jezu przepraszam!! E400 a nie d. Dzieki za to pytanie bo palnelam gafe. One sa w takich kapsulkach jak d ale trzeba odgryzc i wycisnąć z tego co mi kolezanka tumaczyla. Sama teraz m wyslapam.po receptę bi ma blizne na twarzy ale doktorka wypisala mu na krople a te sa bez recepty i mniejsza.dawka wiec znow go bede musiała wysłać po prawidlowa recepte choc na razie smaruje tymi kroplami
 
Tylko jakbyscie chcialy smarować blizne ta wit e400 to musi to byc CALKOWICIE ZAGOJONE. Dziewczyny u mnie tak właśnie po 6 tygodniach gdzieś zaczely smarować
 
20180811_164900.jpg
Tylko jakbyscie chcialy smarować blizne ta wit e400 to musi to byc CALKOWICIE ZAGOJONE. Dziewczyny u mnie tak właśnie po 6 tygodniach gdzieś zaczely smarować
Po 8 m wyglada tak ( w majtkach sie chowa ) a ta kreska wyżej po laparo 2 lata temu . Już sie miałam D smarować cała hi hi hi
 

Załączniki

  • 20180811_164900.jpg
    20180811_164900.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 424
Mam pytanko do dziewczyn po cc. Kuoowalyscie jakies specjalne opatrunki na rane czy potem w domu naklejalyscie zwykle plastry? Czego uzywakyscie na ranę czy tylko octanisept? Wiem ze jak rana już bedzie zagojona dobrze to bede ja smarowax wit d400 przez co blizna staje sie mniej widoczna ale to gdzies 4-6 tygodni po ale jak o rane dbac wczesniej
Ja mialam opatrunek tylko w szpitalu, drugiego albo trzeciego dnia pielegniarka mi go zdjela i nie kazala nic przyklejac ani nie przemywac, ewentualnie delikatnie umyc naturalnym mydlem. Tak zrobilam i ciecie sie pieknie zagoilo bez zadnych powiklan. Klamry mialam zdjete po tygodniu.
 
reklama
Do góry