reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny a czy któraś z Was używa/ła takiego zestawu wanienka+przewijak? Warto, czy lepiej kupić osobno większą wanienkę ze stelarzem i półkoprzewijak?
patrzyłam na takie zestawienie ale ta wanienka to naprawdę na pierwszy miesiąc chyba... takie to wszystko "delikatne " ze raczej na dłuższą metę nie zdaje egzaminu.
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny zwykły katarek czy na odkurzacz. ja mam odkurzacz w szafie na przed pokoju wiec czy nie Bedzie uciążliwe wyciąganie do czyszczenia noska? sama sol morska wystarczy do codziennego czyszczenia czy po soli katarkiem?
Ja mam katarek do odlurzacza i super sie sprawdza. Odkurzacz jest u małej w pokoju bo...ona zasypia przy odkurzaczu :p a sól zakraplam np przed kąpielą a po kąpieli czyszcze nosek dzięki temu to co twarde przyklejone namięknie a co ma spłynąc to spłynie. Taki mój sposób.
 
Dzięki dziewczyny a do przemywania oczek wystarczy sól fizjologiczna i płatki ale to sa jakieś specjalne? Chyba nie takie damskie np bella?? A i oczka codziennie a nosek takim aspiratorem tez? Czy codziennie wystarczy psiknąc woda morska? Używacie tak zamiennie to jeszcze dopytam.., woda i sól to nie to samo? ;)
Ja przyznam że nie przemywam oczek bo nie było z tym problemu robie to tylko podczas kąpieli. Wody morskiej nie mam, używam tylko sól fizjologiczną. Platki kosmetyczne takie kwadratowe większe.
 
Dziewczyny po porodach, czy was tez bola stawy kolan, łokci, wszystkie kostki palcow u dłoni i dzis doszły biodra. Ja mam problem zeby wstac z podlogi bo tak kolana bolą , w nocy jak wstaje do malej to strasznie bola mnie pięty . Tak sie zastanawiam czy to przez to ze mialam stan przedrzucawkowy i jeszcze organizm nie wrócił do normy po ponad 4 miesiacach.
Oj tak, mnie boli wszystko. Ręce nogi plecy wypadają włosy ale to chyba przez kpi :)
 
Dziękuję @Agnieś191 za informację a dopytam Ciebie czy dzień w dzień przed kąpielą czyści się nosek? Czy tak czętro się smarki zbierają u takiego malucha?
Ja kapie dziecko co drugi dzień a więc nie sugeruje się kąpielą. Smarki sie zbierają czesto dziś już nawet wyciągałam. Poprostu jak coś zauważe to działam. Zaufaj sobie ;) zobaczysz że będziesz działała na wyczucie. A matka dziecku krzywdy nie zrobi.
 
reklama
Dziewczyny tu czesto polecaly ta z ikei-ja ja kupilam. A co do tego przewijaka z wanienka to poczytaj sobir posty Ewunki bo ona to miala i chyba z wanienki Marcelinka krotko korzystala bo wolała prawdziwa wanne:)
Pamiętliwa z Ciebie bestia .
Tak miałam ta mała profilowana na stojaku z przewijakiem . I to jest dla kurdupli chyba.....
Moja urodziła sie mała więc starczyła jej chyba na 2 miesiące .....
Przeszła do dużej wanny z mama a teraz w dużej siedzi sama .
 
Do góry