reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny, w h&m stacjonarnych z asortymentem dla ciężarnych i karmiących (przynajmniej tych we Wrocławiu) są przecenione staniki do karmienia. Te pojedyncze za 20 zł, a dwupaki za 40 zł.Ja już nie miałam w planach kupowania, bo raczej będę myśleć o końcu kp, ale jeszcze się skusiłam. Mam jeszcze ich aplikację i wymienilam punkty za zniżkę, także naprawdę fajna cena.
 
reklama
Zobacz załącznik 874367
Ja juz tule moja Sare ❤️❤️ Urodzila sie o 8:52, 51cm i 3230g :) Jest zdrowa i to najwazniejsze, dostala 10ptk :) I jest sliczna. Puki co uczymy sie karmic piersia :)
Nadrobie Was pozniej❤️
Kochana wielkie gratulacje ❤ pamiętam jak zaczęłaś robić testy bardzo szybko po transferze ....a teraz tulisz księżniczkę❤ jest piękna ❤
 
Dziewczyny, w h&m stacjonarnych z asortymentem dla ciężarnych i karmiących (przynajmniej tych we Wrocławiu) są przecenione staniki do karmienia. Te pojedyncze za 20 zł, a dwupaki za 40 zł.Ja już nie miałam w planach kupowania, bo raczej będę myśleć o końcu kp, ale jeszcze się skusiłam. Mam jeszcze ich aplikację i wymienilam punkty za zniżkę, także naprawdę fajna cena.
A ja mam daleko do h&m może ktoś będzie kupował to mógłby zakupić też dla mnie i wysłać??:-D
 
Ooooo kruszynka :) moja 2600 A jesteśmy Aby dzień do przodu :D fajnie , że wszystko dobrze :)
Wizytę masz w moje urodziny :D
Troche mnie martwi ze taka drobniutka - ale mowil profesor ze jest w normie wiec moze jeszcze nadgoni :) w porównaniu do Twojej to prawie kg roznicy - no i tak to z nami jest, nie dogodzisz:) ciagłe zmartwienia, o pomyślny transfer, o dwie kreski na teście, pozniej serduszko, pierwsze i kolejne prenatalne i tak w kółko - i mowia ze aby do porodu - a po porodzie od nowa to samo - a to ze płacze, a to czy przybiera na wadze czy nie itd itd, niekończąca sie historia :p
Jak żyć hehehe ale oby tylko takie „zmartwienia” były a bedzie cudownie ❤️
 
Troche mnie martwi ze taka drobniutka - ale mowil profesor ze jest w normie wiec moze jeszcze nadgoni :) w porównaniu do Twojej to prawie kg roznicy - no i tak to z nami jest, nie dogodzisz:) ciagłe zmartwienia, o pomyślny transfer, o dwie kreski na teście, pozniej serduszko, pierwsze i kolejne prenatalne i tak w kółko - i mowia ze aby do porodu - a po porodzie od nowa to samo - a to ze płacze, a to czy przybiera na wadze czy nie itd itd, niekończąca sie historia :p
Jak żyć hehehe ale oby tylko takie „zmartwienia” były a bedzie cudownie [emoji173]️

Nie zgadzam się! [emoji12]Po porodzie największym zmartwieniem po tym czy przybiera jest kupka! [emoji90]Czy ma odpowiedni kolor, czy odpowiednia konsystencje i czy w ogóle jest!!
 
reklama
Do góry