reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny dziekuje za mile slowa, martwi mnie tylko wielkosc tego pecherzyka zoltkowego w stosunku do wielkosci pecherzyka ciazowego... Ogladalam zdjecia na Google u wydaje mi sie ze powinien byc on juz bardziej widoczny z zarysowanym ksztaltem a nie taka mala kropeczka jak u mnie... :( Boje sie ze jednak jest za maly o nie zdola odzywic zarodka :( Pamietacie jak to bylo u Was moze?
1530875775769.jpg
 

Załączniki

  • 1530875775769.jpg
    1530875775769.jpg
    68,9 KB · Wyświetleń: 414
5A62867C-A1D5-4C99-A69F-50DDA0DC2DA1.jpeg
Ja juz tule moja Sare ❤️❤️ Urodzila sie o 8:52, 51cm i 3230g :) Jest zdrowa i to najwazniejsze, dostala 10ptk :) I jest sliczna. Puki co uczymy sie karmic piersia :)
Nadrobie Was pozniej❤️
 

Załączniki

  • 5A62867C-A1D5-4C99-A69F-50DDA0DC2DA1.jpeg
    5A62867C-A1D5-4C99-A69F-50DDA0DC2DA1.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 221
Ostatnia edycja:
Dziewczyny dziekuje za mile slowa, martwi mnie tylko wielkosc tego pecherzyka zoltkowego w stosunku do wielkosci pecherzyka ciazowego... Ogladalam zdjecia na Google u wydaje mi sie ze powinien byc on juz bardziej widoczny z zarysowanym ksztaltem a nie taka mala kropeczka jak u mnie... :( Boje sie ze jednak jest za maly o nie zdola odzywic zarodka :( Pamietacie jak to bylo u Was moze?Zobacz załącznik 874347

Jeśli lekarz nie widzi w tym nic dziwnego to znaczy, że jest dobrze i nie trzeba się doszukiwać nieprawidłowości. Wiem, że po naszej walce człowiekowi trudno uwierzyć w dobrze rozwijająca się ciążę ale wierzę,ze u Ciebie wszystko jest dobrze :).
 
reklama
Do góry