reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Zobacz załącznik 874366 Zobacz załącznik 874367
Ja juz tule moja Sare [emoji173]️[emoji173]️ Urodzila sie o 8:52, 51cm i 3230g :) Jest zdrowa i to najwazniejsze, dostala 10ptk :) I jest sliczna. Puki co uczymy sie karmic piersia :)
Nadrobie Was pozniej[emoji173]️
Gratuluję Kochana. I powodzenia :-) mówiłam że będzie wszystko dobrze! :-) Sara piękna i widać na drugim zdjęciu ze już szczęśliwa że jest z rodzicami :-)
 
Dziewczyny dziekuje za mile slowa, martwi mnie tylko wielkosc tego pecherzyka zoltkowego w stosunku do wielkosci pecherzyka ciazowego... Ogladalam zdjecia na Google u wydaje mi sie ze powinien byc on juz bardziej widoczny z zarysowanym ksztaltem a nie taka mala kropeczka jak u mnie... :( Boje sie ze jednak jest za maly o nie zdola odzywic zarodka :( Pamietacie jak to bylo u Was moze?Zobacz załącznik 874347
U mnie pęcherzyki 21 dpt wyglądały tak. Też są malutkie ciałka żółte i malusie zarodeczki. Tak więc chyba wszystko jest ok i u mnie i u Ciebie. [emoji8]
20180702_162155.jpg
 

Załączniki

  • 20180702_162155.jpg
    20180702_162155.jpg
    64,8 KB · Wyświetleń: 339
reklama
Do góry