reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Cześć ciotki [emoji173] my dziś po usg III trymestru, u nas 31+1 [emoji7] moja malutka Lenka...w sumie nie malutka :D waży 2kg [emoji23] cały tatuś [emoji33] strasznie główka uciska mi na pęcherz i się mecze z sikami [emoji28] ogólnie wszystko super , wzorowa kluseczka [emoji7] Zobacz załącznik 868828
To poród blisko. Naciesz się brzuchem, bo ja to wszystkim powtarzać będę, że zatęsknisz za tym stanem. Głównie za kopniakami [emoji8] ale i wiem, że doczekać się to też jest hardcore. To przecież nasze wymarzone dzieciątka.
 
reklama
Dziewczyny, nie ogarniam zakupu wózka... [emoji848] może poratujecie jakie wy macie i jak się prowadzą? Help, bo mąż mnie zamęczy... [emoji17]
Bebetto bresso i dla mnie to strzał w 10atkę. Jedną ręką mogę prowadzić. Amortyzatory marzenie, nie wiem jak spacerówka, ale gondola super. Jedyna wada w tych wózkach to ciężar, jak musisz znosić.
 
Czesc ciocie:) waze juz 1970 gram❤
 

Załączniki

  • 201806191717051000.jpg
    201806191717051000.jpg
    256,9 KB · Wyświetleń: 69
Bebetto bresso i dla mnie to strzał w 10atkę. Jedną ręką mogę prowadzić. Amortyzatory marzenie, nie wiem jak spacerówka, ale gondola super. Jedyna wada w tych wózkach to ciężar, jak musisz znosić.
Właśnie rozważamy jeden z modeli Bebetto, więc wagowo jestem przygotowana bo wszystkie mają podobną a są nieco lżejsze od Adamexu
 
Cześć ciotki [emoji173] my dziś po usg III trymestru, u nas 31+1 [emoji7] moja malutka Lenka...w sumie nie malutka :D waży 2kg [emoji23] cały tatuś [emoji33] strasznie główka uciska mi na pęcherz i się mecze z sikami [emoji28] ogólnie wszystko super , wzorowa kluseczka [emoji7] Zobacz załącznik 868828
Przyszla żona mojego Hubcia:)
 
Cześć. Jaka jest prawidłowa norma tsh dla kobiet w ciąży? Ja mam aktualnie tsh na pozimie 0.78. Wydaje mi się że jest za niski natomiast wczoraj ginekolog-endokrynolog kazał zmniejszyć dswke euthyroxu. Co o tym myślicie
 
Dziewczyny, nie ogarniam zakupu wózka... [emoji848] może poratujecie jakie wy macie i jak się prowadzą? Help, bo mąż mnie zamęczy... [emoji17]
Kochana ja byłam w 3 sklepach. Bylam.ciekawa tych z adamexu bo czytalam dobre opinie ale jak zaczelam jezdzic nimi to.zrezygnowalam. ja zdecydowalam sie na espiro next-prowadzi sie rewelka,jest bardzo dobry jeśli chodzi o amortyzatory a to bylo dla nas priorytetem. Musisz zajechac do sklepu i pojezdzic. Duzo dziewczyn tu ma bodajze roan i sobie chwalą ale niestety u nas ich nie bylo
 
reklama
Kochana ja byłam w 3 sklepach. Bylam.ciekawa tych z adamexu bo czytalam dobre opinie ale jak zaczelam jezdzic nimi to.zrezygnowalam. ja zdecydowalam sie na espiro next-prowadzi sie rewelka,jest bardzo dobry jeśli chodzi o amortyzatory a to bylo dla nas priorytetem. Musisz zajechac do sklepu i pojezdzic. Duzo dziewczyn tu ma bodajze roan i sobie chwalą ale niestety u nas ich nie bylo
Byliśmy, jeździliśmy ale w żadnym nie było tak żeby sprawdzić interesujące nas modele razem i jak jestem w kolejnym sklepie to już nie wiem którym jeździło mi się lepiej [emoji17]
 
Do góry