reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kochana ja byłam w 3 sklepach. Bylam.ciekawa tych z adamexu bo czytalam dobre opinie ale jak zaczelam jezdzic nimi to.zrezygnowalam. ja zdecydowalam sie na espiro next-prowadzi sie rewelka,jest bardzo dobry jeśli chodzi o amortyzatory a to bylo dla nas priorytetem. Musisz zajechac do sklepu i pojezdzic. Duzo dziewczyn tu ma bodajze roan i sobie chwalą ale niestety u nas ich nie bylo
A jak wagowo ten Twój model wychodzi?
 
reklama
Byliśmy, jeździliśmy ale w żadnym nie było tak żeby sprawdzić interesujące nas modele razem i jak jestem w kolejnym sklepie to już nie wiem którym jeździło mi się lepiej [emoji17]
To my poszlismy do pierwszwgo, powiedzialam.facetowi na czym nam zależy i ten powiedzial ktore wozki wchodzą w gre. Facet byl bardzo kumaty, sam.wszystko o wozkach mowil a nie ze trzeba bylo ciagnac za wozek sprzedawce więc to tez do mnie przynajmniej bardzo przemawialo. Przed zakupem jeszcze raz pojechalismy tam i pojezdxilismy nim
 
To my poszlismy do pierwszwgo, powiedzialam.facetowi na czym nam zależy i ten powiedzial ktore wozki wchodzą w gre. Facet byl bardzo kumaty, sam.wszystko o wozkach mowil a nie ze trzeba bylo ciagnac za wozek sprzedawce więc to tez do mnie przynajmniej bardzo przemawialo. Przed zakupem jeszcze raz pojechalismy tam i pojezdxilismy nim
No właśnie a my w każdy sklepie mamy proponowane inny wózek, pewno w zależności od prowizji za sprzedaż i bądź tu mądry...
 
No właśnie a my w każdy sklepie mamy proponowane inny wózek, pewno w zależności od prowizji za sprzedaż i bądź tu mądry...
A ty jestes z Katowic? Ja Ci powiem ze tylko w tym pierwszym sklepie byl kumaty sprzedawca i nam doradzal a w dwoch pozostałych sklepach to porazka. Tez w tym xlandzie mieli duzo modeli roznych a w tych dwoch sklepach to jakby model ten sam tylko inne materialy z ktorych byly wykonane i sprzedawca nie umial kompletnie sprzedać produktu-ja to tak odczulam. A ten nasz mimo mysle wiekszej wagi prowadzi sie super. Porównywalam go do adamexu bo dziewczyny tez chwala ale ten z adamexu prowadzilo mi.sie bardzo źle. Moze to tez przrz to ze w sklepie byla wykladzina zamiast plytek, nie wiem. A tez w tym moim sie od razu zakochałam
 
reklama
Do góry