reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Cukierek albo psikus... dzisiaj same cukiereczki [emoji7]
1509474683-36ab2bac7da2701b-aaaaaa.jpeg



"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"

Haha to Ja wybieram psikus i wróżę ze będzie siusiaczek [emoji12]super ze dzidzia rośnie . Ja wiedziałam ze się uda to była tylko kwestia czasu [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Haha to Ja wybieram psikus i wróżę ze będzie siusiaczek [emoji12]super ze dzidzia rośnie . Ja wiedziałam ze się uda to była tylko kwestia czasu [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Hehe, No z mężem cały czas na dzidziutka Henryczek mówimy [emoji6] kto wie moze tak zostanie!


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Nic nie wiem o jakiej aferze piszesz??

To było u Mnie w Policach była akcja ze pomylono zarodki i podano kobiecie nie jej zarodek . Dziecko było chore i chyba nie przeżyło z tego co pamietam . Prokuratura zamknęła wtedy całkowicie nowiutki oddział i laboratorium . To było jeszcze na refundacji za czasów PO .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To było u Mnie w Policach była akcja ze pomylono zarodki i podano kobiecie nie jej zarodek . Dziecko było chore i chyba nie przeżyło z tego co pamietam . Prokuratura zamknęła wtedy całkowicie nowiutki oddział i laboratorium . To było jeszcze na refundacji za czasów PO .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Teraz doczytałam, ze komórka jajowa innej kobiety była. A sprawa żaden sąd nie chciał sie zająć a teraz we Wroclawiu rozprawa utajniona.... wiem ,ze takie rzeczy mogą mieć miejsce ale jednak mocno liczę na to, ze nie trafiło sie mi, ale przed transferem 3 razy pytałam czy nie pomylili zarodków [emoji12]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
reklama
Teraz doczytałam, ze komórka jajowa innej kobiety była. A sprawa żaden sąd nie chciał sie zająć a teraz we Wroclawiu rozprawa utajniona.... wiem ,ze takie rzeczy mogą mieć miejsce ale jednak mocno liczę na to, ze nie trafiło sie mi, ale przed transferem 3 razy pytałam czy nie pomylili zarodków [emoji12]

Serio? To nie tylko ja mam takie pomysły widać A gdzie podchodziłas? W invikcie rzekomo korzystają z systemów europejskich kodują zarodki i stosują zasadę podwójnych oczu ale wiadomo, wszędzie gdzie ludzie zdarzają się pomyłki. Jak już mieliby się pomylić to chociaż z Białoskórymi a nie z murzynami
 
Do góry