reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny a jak wam lekarz wyliczył datę porodu po criotransferze ? W jaki sposób liczył?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi od okresu. Okres miałam 5.08 a transfer dopiero 29.08. Uwazam ze powinien inaczej liczyc bo na usg ciąża jest o tydzień młodsza ale nie będę dyskutować z lekarzem bo mówi, że dzieciaczek podgoni i nie zmienia terminu porodu.
 
reklama
Dziewczyny a jak wam lekarz wyliczył datę porodu po criotransferze ? W jaki sposób liczył?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Do dziś nie wiem co to za kółeczko było ale zaznaczył na nim termin transferu obkręcił i wyszło [emoji12] mam zupełnie inny z transferu i inny z usg . Sugerują się tym z transferu w klinice a jak poszłam do specjalisty na prenatalne to on liczy od okresu i różnica jest czterech dni .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a jak wam lekarz wyliczył datę porodu po criotransferze ? W jaki sposób liczył?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Miałam crio na cyklu naturalnym więc byłam pewna,że termin porodu będzie liczył od ostatniej miesiączki. Doktor jednak wyliczył na podstawie jakiejś ściągi i wyszło,że będzie o tydzień później.
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedź:)
Dopytuje się bo nie bardzo chciałabym rodzić w weekend majowy- obsada w oddziałach jest mocno okrojona;)
 
Witam dziewczyny bardzo dlugo mnie nie bylo z wami. Jestem w 35 tyg ciazy po in vitro. Moj zarodek podzielil sie i bede miala blizniaki. We czwartek mam wizyte pewnie juz ostatnia zewzgledu na to iz w 36 tyg rozwiazuja ciaze mnogie. Mam problem poniewaz od 3 dni mam straszliwy bol kosci ogonowej bardziej promieniujacy na prawy posladek i nogi. Mam ogromne opuchniecie miedzy posladkami. Nie wiem co robic czy czekac do czwartku czy udac sie obojetnie do jakiego lekarza. Prosze o pomoc
 
U mnie lekarz wpisuje do usg date ostatniej @ ale usg pokazuje ibtak innaczej i date z usg podalam w szpitalu. Ja mialam w 10dc punkcje wiec ciezko sie sugerowac data ostatniej @ a roznica miedzy datami jest 6 dni. Szczerze mowiac tutaj przetrzymuja ciaze po terminie chyba o 2 tyg wiec wole zeby mnie za dlugo nie trzymali
 
Witam dziewczyny bardzo dlugo mnie nie bylo z wami. Jestem w 35 tyg ciazy po in vitro. Moj zarodek podzielil sie i bede miala blizniaki. We czwartek mam wizyte pewnie juz ostatnia zewzgledu na to iz w 36 tyg rozwiazuja ciaze mnogie. Mam problem poniewaz od 3 dni mam straszliwy bol kosci ogonowej bardziej promieniujacy na prawy posladek i nogi. Mam ogromne opuchniecie miedzy posladkami. Nie wiem co robic czy czekac do czwartku czy udac sie obojetnie do jakiego lekarza. Prosze o pomoc

To juz 35 tydzień [emoji33]? No szok jak ten czas szybko leci, dopiero co pisałaś, ze sie zarodek podzielił....
Kochana ja niestety Ci nie pomogę, bo jestem daleko w tyle, ale trzymam mocno kciuki za Wasza trójeczka!


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
reklama
Do góry