reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny robiłam badanie moczu i wyszło mi takie cudo . Myślicie ze da mi antybiotyk na to ?
1502364024-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam powtórzyc badanie i następne wyszło ok (a jakby wyszło źle to miałam posiew zrobić).

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
Dziewczyny a co myślicie o tym łóżeczku dostawnym . Znajoma mowiła że warto szczególnie po cesarce żeby nie wstawać w nocy z łóżka. Widziałam używki za 400 zł bo nowe tak 670 zł . Fajne tez chyba jak się gdzieś jedzie z dzieckiem .
1502353318-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Fajne jest to łóżeczko,widziałam na żywo :) tylko myślę,że jest max do tego miesiąca,więc kwestia zastanowienia się czy warto wydać tyle kasy.
Ja kupiłam używana kolyske na olx za 150 zl i moja leżała w niej z 2-3 razy może. Śpi z nami,bo ma bóle brzuszka i trzeba ją masować,nosić na rączkach itp. :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fajne jest to łóżeczko,widziałam na żywo :) tylko myślę,że jest max do tego miesiąca,więc kwestia zastanowienia się czy warto wydać tyle kasy.
Ja kupiłam używana kolyske na olx za 150 zl i moja leżała w niej z 2-3 razy może. Śpi z nami,bo ma bóle brzuszka i trzeba ją masować,nosić na rączkach itp. :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Dokladnie, moja tez przez jakies pierwsze 6tyg spala z nami. A potem udalo sie juz w lozeczku. To na pewno fajne rozwiazanie, ale raz, ze na chwilke, dwa ze zajmuje miejsce, a trzy to kosztuje niemalo :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam dziś na usg I duża niespodzianka, moje dzieci już sporo ważą. Oleńka 1500 g a Piotruś 1300 [emoji7]. Szyjka wciąż ponad 4 cm wiec spokojnie czekam do kolejnej wizyty. Pozdrawiam [emoji6]

[emoji127] 28.10.2017
Ojej super jakie duze juz sa te Twoje kruszynki [emoji7]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry