reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kupilam wózek. Mam fote samej spacerowki poki co.
1502304742-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Podoba mi się kolorystyka
 
reklama
Wczoraj chyba za bardzo sobie pofolgowalam bo wieczorem kilka razy twardniał mi punktowo brzuch. Ja tego nie odczuwam jako skurcz tylko jak przyłożę rękę to twarde jak kamień czuję. Zauważyłam, że właśnie ze zmęczenia mi się to robi. Na początku myślałam, że to dziecko. Teraz już wiem, że nie. Czy to już powód do paniki, że coś dzieje się z szyjką? Mam zamiar poleżeć dzisiaj

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Wczoraj chyba za bardzo sobie pofolgowalam bo wieczorem kilka razy twardniał mi punktowo brzuch. Ja tego nie odczuwam jako skurcz tylko jak przyłożę rękę to twarde jak kamień czuję. Zauważyłam, że właśnie ze zmęczenia mi się to robi. Na początku myślałam, że to dziecko. Teraz już wiem, że nie. Czy to już powód do paniki, że coś dzieje się z szyjką? Mam zamiar poleżeć dzisiaj

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Ja mam tak co dzień to chyba nie i to już dobre 4 tygodnie ;)
 
Wczoraj chyba za bardzo sobie pofolgowalam bo wieczorem kilka razy twardniał mi punktowo brzuch. Ja tego nie odczuwam jako skurcz tylko jak przyłożę rękę to twarde jak kamień czuję. Zauważyłam, że właśnie ze zmęczenia mi się to robi. Na początku myślałam, że to dziecko. Teraz już wiem, że nie. Czy to już powód do paniki, że coś dzieje się z szyjką? Mam zamiar poleżeć dzisiaj

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
To normalne jak się zmęczysz. Trzeba wtedy poleżeć i powinno ustąpić. Ja jak sprzatalam i myłam okna przed porodem tak miałam a Franek i tak miał mnie w nosie nie chciał wychodzić.
W końcu mam apkę więc mogę wstawiać fotosy, poniżej mój puciulek

1502344166-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To normalne jak się zmęczysz. Trzeba wtedy poleżeć i powinno ustąpić. Ja jak sprzatalam i myłam okna przed porodem tak miałam a Franek i tak miał mnie w nosie nie chciał wychodzić.
W końcu mam apkę więc mogę wstawiać fotosy, poniżej mój puciulek

1502344166-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Śliczny[emoji813] tylko u mnie to dopiero 18+1

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Wcześniej też tak mialam , a na sam koniec to prawie non stop[emoji6] tak to jest jak się na dupce człowiek nie potrafi usiedzieć

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Hmm jak to odróżnić od skracajacej się szyjki? Ja wczoraj trochę pochodzilam po domu i siedziałam na ogrodzie[emoji13] dzisiaj leżę

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Wczoraj chyba za bardzo sobie pofolgowalam bo wieczorem kilka razy twardniał mi punktowo brzuch. Ja tego nie odczuwam jako skurcz tylko jak przyłożę rękę to twarde jak kamień czuję. Zauważyłam, że właśnie ze zmęczenia mi się to robi. Na początku myślałam, że to dziecko. Teraz już wiem, że nie. Czy to już powód do paniki, że coś dzieje się z szyjką? Mam zamiar poleżeć dzisiaj

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Potocznie mówi się na to,że brzuch się stawia ;)
Też tak miałam po wysiłku. Położna się i odpocznij,powinno przejść ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry