reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Nie wiem skad taka informacja.
Powod do niepokoju jest jak ktores z prawdopodobienstw wynosi mniej niz 1:250, wtedy lekarze zalecaja dalsza diagnostyke.
Twoje wyniki sa dobre.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mi lekarz mówił,że nawet 1:350
Jak masz 1:4300 to dla mnie to jest przecież dobrze,ale jak chcesz być spokojniejsza i możesz sobie pozwolić zawsze jest nifty.
Kurcze dlatego nie lubię tego pappa :/

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
20 ale moj lekarz i polozna w szkole rodzenia powtarzają mi ze mam sie nie martwic bo To pierwsza ciaza i na spokojnie do tego podchodzic [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Już niedługo poczujesz i będziesz wiedziała,że to jest to :)
Pierwsze kopniaki są zazwyczaj dość mocne :)
Cudowne uczucie [emoji173][emoji173] aż się poryczelismy z mężem że szczęścia :)
Kurcze jak mi brakuje bycia w ciąży :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pewnie,że jest :)
A na prenatalnych nie określają Wam ryzyka? U nas na usg 12tc mam na dokumentach określenie wyżyna trisomnii.
Niezależnie od testów genetycznych.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Z 12 tc mam te wyniki i słowa lekarza że jest dobrze i nie ma konieczności dalszych badań w tym kierunku
 
18 tc widać już coś więcej poza moja lordozą :laugh2:Zobacz załącznik 818114

Ja w 14t3d mam większy od Ciebie [emoji12] to jaki będę miała jak będę w 18 t [emoji33]
1502280727-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry