reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Myślałam, że padnę że śmiechu, bo ja nie mam odruchu wymiotnego i każde świństwo jakoś polykalam bez problemu a tu po trzech łykach gardło mi się zacisnęło i w ostatniej chwili powstrzymam się od :baffled:. Także u mnie poszło na dwa razy, a później było mi niedobrze. Jestem ciekawa jakie będę miała wyniki.

ja mam wyniki :
U mnie na czczo 91 mg/dl ; po 1h - 150 mg/dl ; po 2 h - 86 mg/dl więc super :wink:
 
reklama
Progesteronem się na razie nie martw. Ja miałam taki sam po pierwszej becie. Dwie uprzejme koleżanki z drugiego forum napisały mi wtedy, że nie miałam prawa zobaczyć bety, bo z ciąży z takim progesteronem nic nie będzie. Rodzę dokładnie za miesiąc :) Lekarz powiedział mi wtedy, że progesteron jest wyrzucany pulsacyjnie i że sam o niczym nie świadczy, o powodzeniu decyduje rosnąca beta, a potem rozwój zarodka na USG. Dodam jeszcze, że nie zwiększył mi leków i nie miałam absolutnie żadnego plamienia.
Gratuluję ciąży! :) Ciesz się z Maleństwa :)
Ja trochę zwiększyłam prigesteron , kiedy 9dpt był na poziomie 6.22, ale po tygodniu spadl do 6.17... teraz ciut ponad 9, ale dostałam Prolutex. Niby na sztucznym tak może być. Też nie plamilam do tej pory. Także nie martwię się tym za barfzo. A Ty miałaś świeży transfer czy crio i czy na sztucznym?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja trochę zwiększyłam prigesteron , kiedy 9dpt był na poziomie 6.22, ale po tygodniu spadl do 6.17... teraz ciut ponad 9, ale dostałam Prolutex. Niby na sztucznym tak może być. Też nie plamilam do tej pory. Także nie martwię się tym za barfzo. A Ty miałaś świeży transfer czy crio i czy na sztucznym?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Świeży - najpierw punkcja, potem transfer dwóch zarodków 3-dniowych. Jeden został z nami i torpeduje mi teraz brzuch :)
 
Dokładnie 6t1d :) na pierwszym usg dwa pęcherzyki a dokładnie 7 dni później już tylko jeden. W między czasie nie plamiłam. Po prostu się wchłonął.
Potem też nie było kolorowo bo ciąża była zagrożona,dziecko miało być chore(po badaniach prenatalnych zespół downa 1:8),skurcze przedwczesne i kilka pobytów w szpitalu na podtrzymaniu,ciąża zakończona w 35t5d ...
Dziś mój syn kończy 4 miesiące i jest zdrowym i ślicznym dzieckiem...
Cuda się zdarzają trzeba tylko mocno w to wierzyć:)
Ty też już za kilka miesięcy z dzieciątkiem na rękach będziesz pisać o kolkach i kupach i chwalić się wszyskim cioteczkom swoim cudem:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Dałaś mi nadzieje.
Współczuję przeżyć, dobrze że są już historią, ale co się nastresowalas to Twoje ...
Ja się boję, żeby ten pecherzyk opóźniony nie zaczął się rozwijać jeszcze do jakiegoś momentu. Boję się, bo poprzednia ciąża właśnie tak z opóźnieniem się zaczęła i rozwijała, aż w końcu zakończyła się w 14tc, a teraz jeszcze strach o drugiego blizniaka.
Czy te przejścia o których napisałaś, miały związek z drugim zagniezdzonym pęcherzykiem ??

Wczoraj przeczytałam jakiś koszmarny Art. W necie, stary jakiś, o tym jak to jeden bliźniak wchłanial drugiego i później takie dzieci bardzo często mają np porażenie mózgowe i inne straszne choroby. Jak znajdę to wkleję linka, potwierdźcie mi że to bujdy... chociaż artykul z wprost.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na pierwszej wizycie byłam właśnie 6 t 3 d i dopiero zaczęło pukać serduszko i lekarz powiedział że jak bym przyszła 2 dni wcześniej to nic by nie było słychać. Więc nie stresuj się bo na tak wczesnym etapie te parametry mogą odbiegać od normy. Przed wyjazdem idź jeszcze raz dla swojego spokoju.
No właśnie też tak pomyślałam i w necie wyczytałam, że tak naprawdę mogło dopiero zacząć bić i nie rozktecilo się jeszcze na dobre. Może i Mrugacz wczoraj miał rację nie mierząc tętna...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Świeży - najpierw punkcja, potem transfer dwóch zarodków 3-dniowych. Jeden został z nami i torpeduje mi teraz brzuch :)
Resztę pamiętałam, tylko nie byłam pewna czy miałaś świeży czy nie. Razem byśmy rodziły mniej więcej. .. Także zazdroszczę pozytywnie. Maj-moj wymarzony miesiąc na poród. Mogę urodzić i w listopadzie byle bez zbędnych przebojów.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Resztę pamiętałam, tylko nie byłam pewna czy miałaś świeży czy nie. Razem byśmy rodziły mniej więcej. .. Także zazdroszczę pozytywnie. Maj-moj wymarzony miesiąc na poród. Mogę urodzić i w listopadzie byle bez zbędnych przebojów.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
I tego się trzymaj - grunt, to pozytywne nastawienie. Nie czytaj bzdur w internecie i nie słuchaj idiotycznych doradców, którzy będą Cię dołować. Trzymam kciuki, żeby tym razem wszystko poszło idealnie! :)
 
reklama
Ania ja ok 6-7 tc ciąży trafilam do szpitala z krwawieniem. Tam lekarz, ktory mnie przyjmował zmierzył tetno na 70 uderzeń. Dzien wczesniek moj dr nawet nie mierzył ttlko sprawdzał czy ruszylo. Aktualnie "to moje niskie tętno" śpi na moim brzuchu i wczoraj skończył 2 miesiące. :)
A choroby i inne historie, nie myśl o tym, nie czytaj. Ze zdrowej, pieknie idacej ciazy tez rodza sie chore dzieci. A z tych "problemowych" silne, zdrowe pulpety :)
 
Do góry