reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziekuje za dobre slowo. Jutro jadę jeszcze do lekarza z kliniki od Ivf ciekawe co on mi powie. Ja tez latam co chwilę ostatnio. A Ty przechodziłas procedurę w Pl czy Uk? Widziałam, że mieszkasz w Londynie. Masz może jakiegoś dobrego prywatnego gina tutaj? Ja znam fajnego nawet , ale przyjmuje na Croydon, a to ode mnie dwie godziny drogi. I mają tam taki malutki sprzecik do USG.. .

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Pierwsza procedurę miałam w uk a teraz w Warszawie . Niestety nie korzystam z usług Polskich ginekologów w uk bo za każdym razem jak byłam to donosiłam wrażenie ze tylko kasa sie liczy :( ale moje koleżanki chodzą do jakiejś kliniki na na sadbury town i sobie chwala.
 
reklama
To raczej bylo skierowanue do jogo ;)

Jestes JuZ Po usg serduszka [emoji106][emoji110]?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Widzisz ja w ciazy z corcia po procedurze w uk było w miarę ok ale bez lekarza w pl i tak bym nie utrzymała ciazy. Tym razem kiedy mówię ze ivf w pl mówią prywatna terapia to kontynuuj leczenie prywatnie. Nawet nie zadzwonili i nie powtórzyli badań tsh a wyszły mi złe tu w uk. Jestem 19 tyg w ciazy a miałam 2 spotkania z położna (z których nic nie wynika bo to nie lekarz i ona nawet na badania krwi nie moze skierować ) i jednego usg w 13tyg . Lekarza nie widziałam :( Mam wizytę u lekarza 28kw . A miałam mieć kontrolowana ta krzepliwość krwi co miesiąc i tsh :( Tym razem jestem bardzo zawiedziona służba zdrowia w uk. Ale fajnie tobą sie zajęli odpowiednio. U mnie to wyglada tak ze gdyby nie leczenie w pl to bym dzieci nie miała . Aczkolwiek muszę dodać ze całe leczenie w pl prywatne i kosztowało kupę kasy i gdym zarabiaŁa złotówki to pewnie bym na to nie miała. A w uk mówimy o leczeniu państwowym wiec gdyby dziewczyny z Pl prowadziły ciąże państwowo to tez by pewnie miały mnóstwo zażaleń .
 
W tym drugim nie ma tetna. Lekarz powiedział, że powinien się wchłonąć, że raczej nie ruszy już i nic z niego nie bedzie. Wchłonie się albo zostanie wydalony... mogą być plemienia, ale nie muszą i raczej nie powinien zaszkodzić temu zarodkowi z tetnem... Znowu wszystko na 'Chyba' albo na 'raczej' , a nic na 100%... [emoji22]


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
A to ty miałaś transfer 2 zarodków ? W mojej rodzinie był przypadek ciazy trojaczki (jeden zarodek plus drugi podzielił sie na pół) . W 3 była juz akcja serca ale z czasem ten pojedynczy zdominował te bliźnięta . Nie było żadnego plamienia zarodki sie wchłonęły a trzecie urodziło sie piękne i zdrowe . Wiec nie martw sie na zapas :)
 
Jeśli chodzi o biustonosz w ciazy i do karmienia to kupiłam jeden elegancki i dwa bawełniane elastyczne . W praktyce ten elegancki wylądował w koszu bo kiedy piersi nabierały on cisną po karmieniu za duży :( Bawełniane rewalacja dopasowawywaly sie na każdym etapie .
 
Jogo dlatego napisalam ze w Uk wazne tez jest szczescie na kogo I gdzie Sie trafi ;), z drugiej str laz tam pytaj o tsh ,wierc dziure az zrobia!leksrza w calej ciazy to widzialam 3 razy [emoji33]to normalka tutaj ..

Aniach gratulacje wiec !!
Kolezanka jest w ciazy w pl z ciaza blizniacza byla dwa tyg temu Po czym zaczela plamic,usg ;jeden obumarl niestety ,drugi bardzo silny


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
A to ty miałaś transfer 2 zarodków ? W mojej rodzinie był przypadek ciazy trojaczki (jeden zarodek plus drugi podzielił sie na pół) . W 3 była juz akcja serca ale z czasem ten pojedynczy zdominował te bliźnięta . Nie było żadnego plamienia zarodki sie wchłonęły a trzecie urodziło sie piękne i zdrowe . Wiec nie martw sie na zapas :)
Tak, miałam crio dwóch zarodkow. Strasznie się boje. Dodatkowy stres to To, że we środę wracam do UK , a tam tak jak napisałaś wyżej.. . Do 13 tyg będę czekać na USG, liczę że jak powiem syt w GP to chociaż będę miała to usg w 11tyg , a nie jak ostatnio w ostatnim możliwym dniu na prenatalne. Wtedy przeziernosc była za duża, na drugi dzień miałam biopsje kosmowki, a po kilku dniach echo serca plodu w UCLH u bardzo znanego Pana Freda Ushakova, ale echa nie było, bo serduszko już nie biło... 'zaprosił' mnie jednak do siebie w następnej ciąży, mam nadzieję, że uda mi się do niego dostać. Póki co, za 3tyg pójdę do polskiego gina, u którego już byłam, ale w poniedziałek polecę sprawdzić jeszcze to tętno pierwszego zarodka, póki jestem w Pl.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to ty miałaś transfer 2 zarodków ? W mojej rodzinie był przypadek ciazy trojaczki (jeden zarodek plus drugi podzielił sie na pół) . W 3 była juz akcja serca ale z czasem ten pojedynczy zdominował te bliźnięta . Nie było żadnego plamienia zarodki sie wchłonęły a trzecie urodziło sie piękne i zdrowe . Wiec nie martw sie na zapas :)
Jogo, a to była ciąża z ivf czy naturalna ? Mniej więcej w którym tygodniu się wchłonely?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jogo, a to była ciąża z ivf czy naturalna ? Mniej więcej w którym tygodniu się wchłonely?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana gratuluję!jesteś w ciąży i napewno wszystko dobrze się zakończy. Ja również miałam podane dwa zarodki i oba się pokazały na usg niestety jeden się wchlonął a drugi właśnie ssie moją pierś:)czasem tak się dzieje że słabszy nie daje rady ale ten jeden już niedługo będzie tulił się do Ciebie. Jestem tego pewna:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry